Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille

Tuote on poistunut valikoimasta — tutustu samantyyppisiin bestsellereihin

  • Noir Handmade Slinky Wetlook Housut var 1
  • Noir Handmade Slinky Wetlook Housut 1

Noir Handmade Slinky Wetlook Housut

Hyvä tietää

Yhteenveto

Jos haluat olla illan kiistaton keskipiste, nämä Noir Handmade -tuotemerkin Slinky-housut ovat täydellinen valinta. Naiselliset pin-up-vaikutteet ja selkeästi erottuva, tuhma vetoketju kiinnittävät varmasti huomion.

Yläosa on valmistettu pehmeästä wetlook-materiaalista, joka on todella joustavaa ja istuu päälläsi kuin valettu. Nämä housut korostavat niin jalkojasi kuin peppuasikin upeasti.

Reisistä alaspäin materiaali muuttuu PVC:ksi ja tämä ainutlaatuinen materiaaliyhdistelmä tekee näistä matalavyötäröisistä housuista ihanan erikoiset. Hopeanvärinen vetoketju ulottuu myös pepun yli mahdollistaen pääsyn intiimialueille. Myös lahkeissa on vetoketjut, joten housuja voi pitää monenlaisten kenkien kanssa.

TuotemerkkiNoir Handmade
KokoS
Ensisijainen materiaaliNylon
VäriMusta
Pakkauksen kieliEnglanti
SKU18440
0.0
0 asiakas(ta)
5
4
3
2
1
Arvostelut (0)
Avattavat nahkahousut
Glenn Gren - 3. jan. 2020
Tämä lahja oli enemmän minulle kuin naiselleni
0