Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
RFSU Intim Cooling Balm After Shave Geeli 40 ml var 1

RFSU Intim Cooling Balm After Shave Geeli 40 ml

12,99 €
Sis. ALV
Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Hyvä tietää

Yhteenveto

Etsitkö erityisesti intiimikarvanpoistoon tarkoitettua viilentävää ja hoitavaa after shave -geeliä?

Kainaloiden ja intiimialueiden herkkä iho ärsyyntyy toisinaan karvanpoistosta, mutta RFSU Intim Cooling Balm After Shave Geeli ehkäisee ärsytystä ja punaisia näppyjä.

Sisältää mm. kamomillaa, luhtalitukkaa ja alkoholia, jotka puuduttavat kevyesti samalla kun ne suojaavat ihoa karvanpoiston jälkeen ja jättävät ihon pehmeäksi, sileäksi ja upeaksi.

Kevyesti tuoksuva, riittoisa käytössä ja sopii hyvin käytettäväksi päivittäisen karvanpoiston yhteydessä kaikkialla vartalolla.

Dermatologisesti testattu.

Huomioitavaa: Tämän tuotteen alkuperäinen nimi oli "Nice 'n' Cool" ja sen sisältö on edelleen sama. Vain nimi ja pakkauksen ulkonäkö on muuttunut.

TuotemerkkiRFSU
Tuotteen paino (g)55
Tilavuus (ml)40
AinesosatAqua (water), Alcohol Denat., Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Menthyl Lactate, Allantoin, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract
TuoksuEi lisättyjä hajusteita
Liukuvoiteen ominaisuudetVegaaninen
VäriKirkas
OminaisuudetVegaaninen
Pakkauksen kieliTanska, Suomi, Norja, Ruotsi
SKU17074
Ei asiakasarvosteluja
Tuote odottaa vielä ensimmäistä arvosteluaan.
0.0
0 asiakas(ta)
5
4
3
2
1