Arvostelut (0)Massiivinen pettymysNahkatakkikisu - 21. nov. 2024 Odotukset olivat korkealla lelun ärhäkän ulkonäön takia. Kahden testauksen jälkeen kuitenkin tuli selväksi, että lelun kuulatoiminto on todella erikoinen. Jostain syystä kuulien pyörimissuunta vaihtuu koko ajan, ja minusta tuntuu että kuulat eivät pääse pyörimään emättimen puristuksissa. G-pisteelle ulottuva dildon kärki ei värise, liiku tai lämpene, eikä lelua voi käyttää dildonakaan pupunkorvien takia. Pupunkorvat värisevät kahdella taajuudella (itse tykkään vain tasaisesti värisevästä, en käytä brr-brr-brrrr -värinäkuvioita. Lelua ei ole ollut miellyttävaä käyttä, koska pupunkorvat ovat todella jäykät ja pupun "kropan" pitäisi olla pidempi ja taipuisampi. Eli toisin sanoen lelu on suunniteltu paljon pikkuisemmalle vulvalle (jonne kuitenkin mahtuu 13cm ympärysmitaltaan paksu lelu) 🤨 Tämä ostos soveltuisi koristeeksi ellei siihen liittyisi turhautumisen tunteita siitä, ettei minulla edelleenkään ole g-pistesauvaa. Ei toimi ollenkaan tarkoituksenmukaisesti.
Minusta se toimii. Vaimollani oli selkä kylmänä. Se on luultavasti lähes 4 cm paksu, etu viettää jonkin aikaa opettelemalla nappeja ennen kuin aloitat. Pieni pupu tuntuu hieman jäykältä.
Hyvä mutta liian voimakas Rikkoutuu paljon. Melko kova ja joustamaton materiaali. Korvat melko terävät ja aiheuttavat jonkin verran kipua. Mutta. Tekee työnsä hyvin.
Se on iso ja kömpelö käyttää. Itse dildossa pyörimistä/värinää ei voi tuntea kunnolla ja kulma on niin hankala, ettei rabbit-osakaan oikein anna mitään. Materiaali on supermukava, mutta se ei paljoa auta, kun muu ei toimi :( Dildossa ei tuntunut pyörimistä yms. vaikka useita kulmia testattiin. Se oli enemmän kiusallista kuin seksikästä kaikille osapuolille... Valitettavasti se on rahaa, jonka olisin mieluummin käyttänyt johonkin muuhun :(
Kiihottava mutta erittäin meluisa Rakastan kokoa
Taivutettu pää tekee käytön täysin mahdottomaksi. Värinät ovat liian kovia. Ja se on todella äänekäs. Ehh! Näyttää siltä, että se olisi miehen tekemä, eikä sitä ole testattu naisella.
Tämä oli aivan ensimmäinen leluni ja pettymyksenä liian iso... Sisään toki sain, mutta piti lämmitellä pitkään, eikä tuntunut silloinkaan mukavalta. Materiaali ja kaninkorvat ovat aivan liian kovat ja sattuu enemmän, kuin tuottaa nautintoa. Höh.. Myös pyörivät kuulat eivät stimuloi lähes ollenkaan.
Muuten näyttää kivalta ja keksin käyttää sitä klitoriksen stimuloimiseen :)
Suuri koko, joka saa sinut tuntemaan olosi täydelliseksi. Ensimmäinen kerta, kun omistan seksilelun, joka täyttää orgasmitakuun. Rakastan sitä.
Se on hyvin suuri, mutta kun se on kerran sisällä, se on hyvä. Se toimii kuitenkin parhaiten pelkän pupuosan kanssa, koska se on yksinkertaisesti liian iso ja vaikea saada sisään.
Liian suuri minun makuuni Hyvä vibraattori. Liian iso minun makuuni, mutta runsaalla ajalla ja hyvällä lämmittelyllä se meni hyvin. Ei ensimmäinen asia, jota suosittelisin, mutta käytän tätä uudelleen.
Tämä kuulosti panssariautolta, se oli todella kovaääninen ja ärsyttävä. Mieluummin vain jäniksen tärinä päällä, koska muut jutut tuskin tuntuvat. Olen kokeillut parempia kani-dildoja enkä suosittele tätä kenellekään. Ei wow-kokemusta lainkaan itse asiassa!
Ensimmäinen kani-värähtelijäni ja olen erittäin tyytyväinen. Erittäin mukavat värähtelyt ja kuviot. Hieman iso minulle, mutta se on tapakysymys. Erittäin suositeltava!
Se oli aivan liian iso, joten poikaystäväni ei päässyt kokeilemaan sitä.
Se oli aivan, aivan, aivan liian suuri, joten se on oikeastaan hyödytön ????
En voi olla miettimättä, kuka tämän on suunnitellut, mutta luultavasti mies, joka luulee tietävänsä, miltä nainen näyttää anatomisesti ja mistä hän pitää. Pyörivät pallot eivät tunnu miltään. Ne ovat niin alhaalla, että niitä tuskin saa sisään, koska silloin "jänis" on tiellä.... Jänis on erittäin tehokas, mutta hieman LIIAN tehokas. Tulet nopeasti, enemmän mekaaninen voimakas orgasmi kuin nautinnollinen. Paljon painikkeita ja ohjelmia valittavana = vaikea muistaa miten kaikki toimii ja joutuu ajattelemaan kaiken keskellä. Ja mikäs siinä kaarevassa yläosassa on? G-piste on myytti, luulin että se on todettu. Minulle se melkein sattuu mutkalla. Myös hyvin äänekäs. Laadukkaat materiaalit.
Se antaa villejä orgasmeja ja sitä suositellaan erittäin lämpimästi.
Se oli hyvin suuri ja sinne oli vaikea päästä sisään. Siitä oli myös epämukava päästä ulos. Luulen, että alkuperäinen voisi olla hieman suoraviivaisempi.
Minulle se on hyvin iso ja vaikea nousta ylös, mutta kun se lopulta onnistuu, orgasmi on taattu. Se on kuitenkin hyvin äänekäs.
Suurempi kuin luulinFlottelotte - 8. aug. 2017 Se on todella hyvä, ja jos et halua olla "täytetty", voit aina käyttää pupuosan itse, ja se toimii todella hyvin. Molempien yhdistelmä on täsmällinen ja osuu joka kerta kohdalleen.