Arvostelut (0)Hyvä hinta-laatusuhde, todella mukavaa, kun vaimoni hyväilee ja liikuttaa sitä ylös ja alas, saavuttaa nopeasti.
Niin pehmeä, että se on hyvä! Ajan myötä olen huomannut, että syvimmät, parhaat ja kestävimmät orgasmien saavuttamiset tulevat peniksen kevyellä stimulaatiolla, eivät kovalla ja nopealla stimulaatiolla (vaikka sekin on usein hyvää). Aluksi ajattelin, että tämä on liian pehmeä ja liukas toimiakseen, mutta lopulta juuri se teki siitä niin hyvän. Se kirjaimellisesti imeytyy penikseen, joten se todella imee juuri kuten toivoin, koska se on tiivis päästä. Se on myös niin joustava, että saan hyvän otteen ja tarpeeksi tilaa varustukselle täysin vireänä. Toki on vähän takaiskua kun tulen, mutta täytyyhän olla jotain kuivattavaa, jos ei ole suihkussa tai ulkona... Loistohankinta hyvään hintaan. Toivottavasti se kestää paljon käyttöä.
Testasin kääntää nurinpäin kokeillakseni sileää puolta ja pidin siitä enemmän. Hauskaa kääntyillä vähän liukasteen kanssa.
Tämä tavalliselta näyttävä pieni esine on erittäin tehokas, erittäin kestävä ja helppo puhdistaa mukavaan hintaan, suosittelen lämpimästi.
Ihanan pehmeä materiaali, mutta yllättävän kestävä. Hieman ylimääräistä kiusaamista sisältä löytyvällä tekstuurilla. On lisännyt uuden ulottuvuuden leikkiin ja nautintoon hänelle.
Pieni, rikkoutuu jo katsomalla, vaikea puhdistaa.
Saimme tämän eilen ja poikaystäväni käytti sitä minuun. En ole koskaan nauttinut runkkauksesta kuin tällä kertaa. Tuntui kuin olisin tullut useita kertoja, ja kun lopulta tulin, se oli hurja orgasmi.
Voin vain sanoa wow, sitä on vain ilo käyttää.
Aivan hyväFiilistelijä - 18. may. 2023 Materiaali tuntuu hyvältä ja laadukkaalta. Yllättävän pehmeä, joustava ja kestävän oloinen. Helppo puhdistaa.
Mukavan tuntoinen. Itse tykkään laittaa reilusti liukkaria sisään jolloin äänet ja tuntuma stimuloi yhdessä. Ihan hetkessä tällä ei tule mutta mukava nautiskella.
Toki se on pehmeä ja kodikas. Mutta millainen tunne onkaan kääntyä sen kanssa. Hyvä ostos.
Seksuaalinen aktiivisuus oli hiipunut olemattomiin, mutta penispumppujen ja penisrenkaiden avulla peto on taas elossa. Toissapäivänä sain Sinful Pleasure Handjob Sleeve -käsihihnan ja mikä kokemus. Pelkästään tuntemalla herkullisen materiaalin, pippelini nousi pystyyn enkä voinut edes ajatella kaikkia mahdollisuuksia. Liukuvoide oli käden ulottuvilla ja täytin sitä hiukan holkkiin ja sitten sisälle veijariin. Fantastinen tunne ja ei mennyt kauan ennen kuin räjähdin. Pelkästään hihan ajatteleminen saa minut pystyyn ja sitten minun on vain tehtävä se uudelleen - ihmettelen, kuinka kauan se kestää? Fantastinen tuote. Kiitos Sinful :-)
Olen todella nauttinut siitä. Loistava ostos!
Ei ollut mitään erikoista tämä, liian tilava...
Minun on rehellisesti sanottava, että olen vaikuttunut tästä muuten yksinkertaisesta ja edullisesta tuotteesta. Tuote on luultavasti kaikista tuntemistani tuotteista helpoin puhdistaa. Se mahdollistaa myös orgasmin ja siemensyöksyn esinahan ollessa sisäänvedettynä ilman, että tarvitsee huolehtia siitä, mihin pistää. Koko, yksinkertainen muotoilu ja helppo puhdistus ovat ehdottomasti tehneet tästä tuotteesta yhden suosikeistani, yksinkertaisesti siksi, että sitä on niin helppo ja kätevä käyttää ja puhdistaa.
hyvä... mutta muista käyttää runsaasti voiteluainetta, ja se on helppo puhdistaa!
Epäilyttävä hyöty, ei paljon iloa