Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Swede Woman Sensitive Vesipohjainen Liukuvoide 120 ml var 1
  • Swede Woman Sensitive Vesipohjainen Liukuvoide 120 ml 1

Swede Woman Sensitive Vesipohjainen Liukuvoide 120 ml

16,99 €
Sis. ALV
Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Hyvä tietää

Yhteenveto

Swede Woman Sensitive -liukuvoide on valmistettu erityisesti naisille. Se on allergiaa aiheuttamaton eikä sisällä glyseriiniä.

Liukuvoide on vesipohjainen ja sopii hyvin sekä seksilelujen että kondomien kanssa käytettäväksi. Suosittelemme, että käytät aina vesipohjaista liukuvoidetta seksilelujesi kanssa saadaksesi mahdollisimman miellyttävän kokemuksen.

Liukuvoide on pakattu kauniiseen pulloon, jonka korkki aukeaa painamalla. Sen avulla liukuvoidetta on helppo annostella hygieenisesti.

Sisältää ravitsevaa aloe veraa ja kamomillauutetta. Liukuvoiteen pH-arvo on intiimialueille sopiva.

TuotemerkkiSwe­de
Tuotteen paino (g)140
Tilavuus (ml)120
AinesosatAqua (water), Hydroxyet­hyl Urea, PEG-8 (Discontinued), Cel­lu­lose Gum, Ga­lac­toa­ra­bi­nan, Gluco­no­lac­to­ne, So­dium Benzoa­te, Po­tas­sium Sor­ba­te, Aloe Bar­ba­den­sis (Aloe Vera), Cha­mo­mil­la Recu­ti­ta Flower Ext­ract
MakuEi li­sät­ty­jä aro­me­ja
Liukuvoiteen pohjaVe­si­poh­jai­nen
Liukuvoiteen käyttötarkoitusPe­net­raa­tio
Liukuvoiteen ominaisuudetHa­jus­tee­ton, Ve­gaa­ni­nen
VäriKir­kas
SKU10266
TuoteturvallisuusNäytä tuotetiedot
0.0
0 asiakas(ta)
5
4
3
2
1
Arvostelut (0)
Hyvä liuku
Clara - 26. mar. 2022
Hyvä ja täyteläinen, pitkäkestoinen ja likaamaton. Pullossa on hyvä tiiviste, joten sinun ei tarvitse huolehtia sen vuotamisesta.
Konekäännös sivustolta sinful.se
Ei toivotulla tavalla
Helle - 28. dec. 2021
Liukuu hyvin, mutta hyvin rasvainen. Emme halua ostaa sitä uudelleen.
Konekäännös sivustolta sinful.dk
Hyvä liukuvuus, mutta kuivuu nopeasti
Fiolinisten - 27. dec. 2021
Tuote liukuu tyydyttävästi ja tuoksuu neutraalilta (mikä on iso plussa minun mielestäni), mutta se kuivuu hieman liian nopeasti. Kun kirjoitan "hieman liian nopeasti", tarkoitan juuri sitä, HIEVÄSTI. Tämä on itse asiassa "aivan keskikastissa" eri voiteluaineiden joukossa, joita olen kokeillut vuosien varrella. Suhteellisen uutena sinkkuna olen valitettavasti kokeillut tätä vain yksin, enkä kumppanin kanssa. Arvostelussa keskitytään siis pelkästään voiteluaineen toimivuuteen soolopelin aikana. Kaiken kaikkiaan tämä on täysin hyvä voiteluaine. Se on sileä ja ihana, mutta kuivuu hieman nopeammin kuin jotkut kilpailijat. Ostaisinko sen uudelleen? Kyllä, ostaisin.
Konekäännös sivustolta sinful.no
Hienoa!
Lovisa - 19. dec. 2021
Erittäin hyvä liukuvuus, joka ei kuivu yhtä nopeasti kuin muut voiteluaineet. Tuoksu on hyvin nimetön ja pakkaus on mukava.
Konekäännös sivustolta sinful.se
Loistotuote
Nainen82 - 25. oct. 2021
Hyvä, helppo, siisti!
Okei
Julie - 16. aug. 2021
Se on ok, jos sitä tarvitsee käyttää vain alussa. Se kuivuu nopeasti. Mutta en ole kokenut ärsytystä.
Minimi voitelukyky
Elendig - 25. oct. 2020
Pahin liukuvoide, jota olen koskaan kokeillut. Se on aivan liian nestemäistä, veden voitelevuus on parempi. Olin muuten odottanut Timin kokeilevan sitä, koska se on valmistettu erityisesti niin, ettei se sotke naisten pH-arvoa.
Loistava liukuvoide
Par - 14. oct. 2014
Todennäköisesti paras kokeilemamme vesipohjainen liukuvoide, jota voimme ehdottomasti suositella, koska se liukuu erinomaisesti takertumatta. Ja valtavana etuna on, että koska se on vesipohjainen, sitä voi käyttää kaikkien seksilelujen kanssa.
Ruotsalaisen parabeenittoman liukuvoiteen arvostelu
kvinna22 - 2. aug. 2014
Olen käyttänyt voiteluainetta vain apuna ja myös g-pistevibraattorin kanssa. Siinä on hyvin heikko haju ja se liukuu hyvin! Pakkaus on erittäin hyvä, koska se seisoo tukevasti ja on myös helppo kaataa ja lopettaa käytön jälkeen.
Konekäännös sivustolta sinful.se
Loistava :)
snuller6 - 4. feb. 2014
Valitettavasti Sinful ei voinut toimittaa minulle toista tuotetta, joten he lähettivät tämän liukuvoiteen minulle ja minun on sanottava, että se on vain super hyvää ja toimii pitkään.