Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • YES VM Vaginal Moisturising Geeli 100 ml var 1
  • YES VM Vaginal Moisturising Geeli 100 ml 1

YES VM Vaginal Moisturising Geeli 100 ml

18,99 €
Sis. ALV
Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Hyvä tietää

Yhteenveto

Jos kärsit limakalvojen kuivuudesta esimerkiksi raskauden, imetyksen tai vaihdevuosien seurauksena, YES VM Vaginal Moisturising Geeli on pelastuksesi.

Intiimigeeli kosteuttaa limakalvojasi allergiaa aiheuttamattomilla ainesosilla, jotka eivät häiritse emättimen herkkää mikrobikantaa, vaan parantavat ja tasapainottavat luonnollista pH-tasapainoa.

YES VM Vaginal Moisturising Geeli on hajusteetonta. Siinä on silkinpehmeä koostumus.

Geelin kosteuttava vaikutus kestää jopa 3 päivää voiteen levittämisen jälkeen, ja sitä voi käyttää turvallisesti kondomien ja seksilelujen kanssa.

TuotemerkkiYES
Tuotteen paino (g)115
Tilavuus (ml)100
AinesosatAqua (water), Or­ga­nic Li­num usi­ta­tis­si­mum (flaxseed) Gum, Or­ga­nic Aloe Bar­ba­den­sis (Aloe Vera), Or­ga­nic Ce­ra­to­nia Si­liqua (Locust Bean) Gum, Or­ga­nic Cy­amop­sis Tet­ra­go­no­lo­ba (Guar) Gum, Sodium(Natrium) Ch­lo­ri­de, Xant­han Gum, Po­tas­sium Sor­ba­te, Cit­ric Acid, Or­ga­nic Phe­noxyet­ha­nol
TuoksuEi li­sät­ty­jä ha­jus­tei­ta
Liukuvoiteen pohjaVe­si­poh­jai­nen
Liukuvoiteen käyttötarkoitusPe­net­raa­tio
Liukuvoiteen ominaisuudetLuon­non­mu­kai­nen, Ha­jus­tee­ton, Ve­gaa­ni­nen
VäriKir­kas
Pakkauksen kieliRans­ka, Es­pan­ja, Tans­ka, Sak­sa, Ruot­si, Nor­ja, Englan­ti
SKU22981
TuoteturvallisuusNäytä tuotetiedot
Ei asiakasarvosteluja
Tuote odottaa vielä ensimmäistä arvosteluaan.
0.0
0 asiakas(ta)
5
4
3
2
1