Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille

Tuote on poistunut valikoimasta — tutustu samantyyppisiin bestsellereihin

  • Eros SlideX Fisting Geeli 200 ml var 1
  • Eros SlideX Fisting Geeli 200 ml 1

Eros SlideX Fisting Geeli 200 ml

Hyvä tietää

Yhteenveto

Eros SlideX Fisting Geeli helpottaa fistausta ja tekee siitä miellyttävämpää ja turvallisempaa. Geeli on sekä vesi- että silikonipohjaista eikä se sisällä rasvaa tai öljyjä. Se on koostumukseltaan sileää eikä se tahmaa tai paakkuunnu. Se myös kosteuttaa ihoa.

Fistausgeeli on riittoisaa eikä kuivu kesken leikkien. Geeli on hajusteeton. Se on pakattu pumppupulloon, josta sitä on helppo annostella.

Tämä geeli on ehdoton hankinta kaikille fistauksesta kiinnostuneille, ja sitä voi käyttää sekä vaginaalisesti että anaalisesti. Geeliä voi käyttää sekä lateksikondomien että -hanskojen kanssa.

TuotemerkkiEros
Tuotteen paino (g)267
Tilavuus (ml)200
AinesosatAqua (water), Glyce­rin, Pro­py­le­ne Glycol, Cyclo­met­hico­ne, So­dium Acrylate/Acryloyldimethyl Tau­ra­te, Di­met­hico­nol, Iso­hexa­deca­ne, Po­ly­sor­ba­te 80, Hydroxyet­hylcel­lu­lose, Phe­noxyet­ha­nol, Et­hyl­hexylglyce­rin
Liukuvoiteen pohjaHybri­di
Liukuvoiteen käyttötarkoitusAnaa­li, Fis­taus, Pe­net­raa­tio
Liukuvoiteen ominaisuudetHa­jus­tee­ton, Ve­gaa­ni­nen
VäriKir­kas
Pakkauksen kieliEnglan­ti, Rans­ka, Sak­sa, Es­pan­ja
SKU14853
0.0
0 asiakas(ta)
5
4
3
2
1
Arvostelut (0)
Fin
Hellboy - 14. nov. 2022
Se on erittäin tehokas.
Konekäännös sivustolta sinful.dk
Hyvä
Henrik - 27. dec. 2018
Hyvä tuote. Ei niin ultrapehmeä voitelu, mutta sitkeämpi ja paksumpi. Rakastamme sen käyttöä yhdessä pehmeämmän vesipohjaisen liukuvoiteen kanssa erittäin hyvän ja pidempään kestävän tuloksen saavuttamiseksi!
Suosikkini
Chris - 27. nov. 2017
Kokeiltuani anaalifistaukseen tarkoitettua voiteluainetta, minun on sanottava, että tämä voittaa ne kaikki. Viskoosi konsistenssi yhdessä pumppuputken kanssa, joka vaatii hygieniaa, on iso hitti. Liukuu todella hyvin ja pitkään. Lisäksi se on yllättävän helppo pestä taas pois. Ehdottomasti peukku ylös!!! Osta se! Minun silmissäni se on yhtä hyvä kuin öljypohjainen Elbow Grease, joka on myös laadultaan huippuluokkaa.