Fun Factory Patchy Paul G5 Ladattava Dildovibraattori
Fun Factory Patchy Paul G5 Ladattava Dildovibraattori
SÄÄSTÄ 50%
49,99 €
Lisää ostoskoriin
SÄÄSTÄ 50%
Fun Factory Patchy Paul G5 Ladattava Dildovibraattori -PALKITTU tuotekuva 1
Fun Factory Patchy Paul G5 Ladattava Dildovibraattori -PALKITTU tuotekuva 2
Fun Factory Patchy Paul G5 Ladattava Dildovibraattori -PALKITTU  4
Fun Factory Patchy Paul G5 Ladattava Dildovibraattori -PALKITTU  5
Fun Factory Patchy Paul G5 Ladattava Dildovibraattori -PALKITTU  6

Fun Factory Patchy Paul G5 Ladattava Dildovibraattori

4.3 (5)
99,99 € 49,99 €

Valitettavasti tämä tuote on poistunut valikoimastamme
Vieritä alaspäin nähdäksesi vastaavia tuotteita.

Yhteenveto
Kuvaus

Fun Factory Patchy Paul G5 on hurmaava ja hitusen humoristinen dildovibraattori, joka värisee yhdeksällä eri värinätasolla. Jos kaipaat hoikkaa ja näppäränkokoista dildovibraattoria, se on erinomainen valinta.

Patchy Paul muistuttaa hymyilevää kaalimatoa, mutta sen lempeä ulkomuoto kätkee sisälleen melkoisen tehopakkauksen. Säädät sen nautinnollisia värinöitä kahvassa olevien painikkeiden kautta.

Patchy Paulin pyöreät, kumpuilevat muodot antavat sinulle lisästimulaatiota liikuttaessasi sitä edestakaisin. Sen käyristetty kärki osuu ihanasti G-pisteeseen. Tehokkaassa dildovibraattorissa on myös kätevä kahva, jonka avulla sitä on helppo ohjata.

Patchy Paul G5 on ladattava mukana tulevalla USB-laturilla, joten ei huolta paristojen loppumisesta kesken kaiken. Vibraattori on valmistettu lääketieteellisestä silikonista ja on täysin ftalaatiton. Sen pinta tuntuu samettiselta ihoasi vasten ja sen varsi joustaa sopivasti muttei liikaa. Patchy Paul on myös täysin vesitiivis.

Vuonna 2016 Patchy Paul voitti Red Dot -palkinnon parhaasta muotoilusta.

HUOM:
Vibraattori on lukitussa tilassa vastaanottaessasi sen. Se on varustettu näppäinlukolla, jotta se ei käynnisty vahingossa itsekseen matkalla (tai yöpöydän laatikossa).
Avaa lukko: Paina Fun- ja pluspainiketta samanaikaisesti n. 3-5 sekunnin ajan.
Käynnistä: Paina Fun-painiketta ja valitse sen jälkeen haluamasi värinäohjelma plus- ja miinuspainikkeilla.
Lukitse käytön jälkeen: Paina Fun- ja miinuspainiketta samanaikaisesti n. 3-5 sekunnin ajan.

Tiedot

MATERIAALI: Lääketieteellinen silikoni.
FTALAATITON: Kyllä.
KOKO: 22,2 cm x 4,1 cm.
VESITIIVIS: Kyllä.
AKKU: Ladattava litium (USB-laturi mukana).
VÄRINÄTASOT: 9 erilaista.
ÄÄNITASO: Suhteellisen hiljainen.
SÄÄDIN: 3 painiketta.
KÄYTTÖOHJE: Saksa, englanti.

TUOTENUMERO: 11150.
Arvostelut
5
4
3
2
1

Lue säännöt täältä

Kerro mielipiteesi
Arvostelut (5)
Yksi suosikeista

Suosikki vibraattoreiden joukossa. Käytä sitä sekä klitoriksen ulkopuolella että dildo-vibraattorina tyttöystävälleni. Antaa hänelle villeimmät orgasmit jo esileikin aikana ja joskus jopa ruiskuorgasmeja. Hyvä värähtelyvoima ja seksikäs muoto, joka tarjoaa lisästimulaatiota käytettäessä dildona. Luultavasti useimmitenkäyttämämme vibraattori. Antaa taatusti orgasmin. Lue lisää

-
5 5 1
Oh la la

Koko vähän yllätti. Mutta se on selvästi top 2:ssa

-
5 5 1
Rahanhaaskausta

Minulla on useita dildoja. Kerran kun päätin kokeilla kallista tuotetta, koin pettymyksen. Tuote pitää aikamoista metelia, eikä mitään kaunista surinaa vaan tunnelman pilaavaa moottorin pärinää. Sen erikoinen muotuilu ei mitenkään tuntunut erikoiselta sisälläni. Lisäksi sen värinän taso oli aivan surkea. Paljon parempia jahalvempiakin tuotteita löytyy. Ei jatkoon. Lue lisää

-
5 2 1
Arvostelu Paul G5:stä

Dildo on hauskan näköinen, ihanan pehmeä, sopivan kokoinen ja hyvät värinät valita fiiliksen mukaan. Laturi loistava ja koko tuote on nykyaikainen, luova ja tehokas

-
5 5 1
HALUAN.. Uuden

Aivan ihanat vibat. Sain mieheltäni tämän joululahjaksi. Nyt haluan uuden, sillä entinen käytettiin loppuun, hyvin kesti 3 vuotta jokapäiväisellä käytöllä.

-
5 5 1
Hyvä tietää

Saatat myös pitää:

Menu

Asiakaspalvelun puhelin

09 4245 0785

Avoinna klo 19.00 asti

service@sinful.fi