Gun Oil Fetish Dressing Aid 120 ml
Gun Oil Fetish Dressing Aid 120 ml
SÄÄSTÄ 20%
15,99 €
SÄÄSTÄ 20%
Gun Oil Fetish Dressing Aid 120 ml  1

Gun Oil Fetish Dressing Aid 120 ml

19,99 € 15,99 €

Valitettavasti tämä tuote on poistunut valikoimastamme
Vieritä alaspäin nähdäksesi vastaavia tuotteita.

Yhteenveto
Kuvaus

Silikonipohjainen Gun Oil Fetish Dressing Aid auttaa sinua ujuttautumaan tiukimpiinkin fetissiasuihisi helposti, ja saa ne myös kiiltämään upeasti.

Sivele tuoksutonta liukuvoidetta suoraan vartaloosi tai lateksi- tai kumiasusi sisäpinnalle ja pue se sitten päällesi huomattavasti tavallista helpommin.

Gun Oil on kehittänyt Fetish Dressing Aid -liukasteessaan käytetyn erityisen triple molecule ‑silikonisekoituksen kansainvälisessä yhteistyössä kokeneiden fetisistien kanssa. Silikonisekoitus tekee liukasteesta erityisen pitkäkestoisen, joten voit tanssia lateksi- tai kumivaatteissasi koko yön ilman pelkoa ongelmista tai ihoärsytyksestä.

Jos kaipaat asullesi lisäkiiltoa, voit sivellä liukastetta suoraan asun pintaan ja hangata sitä sitten kuivalla, nukkaamattomalla kankaalla. Liukaste on öljytön ja rasvaton, jotta se suojaa materiaalia hyvin.

Liukuvoidetta voi myös käyttää tavallisena liukkarina hierontaan, yhdyntään ja seksilelujen kanssa, kunhan niitä ei ole valmistettu silikonista.

120 ml:n pullo, joka on muotoiltu tunnettuun ja kätevään Gun Oil -tyyliin.

Tiedot

TYYPPI: Silikonipohjainen liukuvoide ja hoitoaine.
AINESOSAT: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol.
KOKO: 120 ml.
TUOKSU: Neutraali.
SEKSILELUT: Ei sovellu käytettäväksi silikonia sisältävien seksilelujen kanssa.
KIELI: Englanti, ranska.

TUOTENUMERO: 15773.
Arvostelut
Ei asiakasarvosteluja
Tuote odottaa vielä ensimmäistä arvosteluaan. Auta muita - kerro mielipiteesi!
5
4
3
2
1

Lue säännöt täältä

Kerro mielipiteesi
Hyvä tietää

Saatat myös pitää:

Menu

Asiakaspalvelun puhelin

09 4245 0785

Avoinna klo 19.00 asti

service@sinful.fi