ID Glide Natural Feel Vesipohjainen Liukuvoide 250 ml
Hyvä tietää
Ilmainen toimitus - Yli 59 € tilauksille
Huomaamaton toimitus - Neutraali paketti
Turvallinen - Sertifioidusti luotettava
Yhteenveto
ID Glide Natural Feel Vesipohjainen Liukuvoide liukastaa tehokkaasti.
Voit käyttää sitä niin itsetyydytykseen, yhdyntään kuin kaikenlaisista materiaaleista valmistettujen seksilelujenkin kanssa. Liukuvoide saa seksilelujesi materiaalin tuntumaan entistäkin miellyttävämmältä iholla.
ID Glide on perusteellisesti testattu. Se on kondomiturvallista eikä siihen ole lisätty hajusteita tai makuaineita. Liukuvoide ei tahraa lakanoita tai alusvaatteita.
Liukuvoide on pakattu riittoisaan 250 ml:n pulloon, jossa on näppärä painalluskorkki. Sen avulla annostelet liukuvoidetta helposti myös yhdellä kädellä.
TuotemerkkiID Lubricants
Tuotteen paino (g)325
Tilavuus (ml)250
AinesosatAqua (water), Glycerin, Propylene Glycol, Cellulose Gum, EDTA, Carbomer, PEG-90M, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Methylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
MakuEi lisättyjä aromeja
Liukuvoiteen pohjaVesipohjainen
Liukuvoiteen käyttötarkoitusItsetyydytys
Liukuvoiteen ominaisuudetHajusteeton, Vegaaninen
VäriKirkas
Pakkauksen kieliEnglanti, Ranska, Saksa, Espanja
SKU16629
0.0
0 asiakas(ta)
5
4
3
2
1
Arvostelut (0)
Paras liukuvoideAapo - 22. feb. 2025
Ehdottomasti markkinoiden paras liukuvoide. Ei tahmaa, liukuu, kestää ja paras tunto.
KivaaLK - 22. oct. 2023
Tuote on hyvä niille jotka tarvitsevat
Erittäin hyväChristian - 9. apr. 2023
Olen kokeillut muutamaa erilaista. Omaan käyttööni tämä on täydellinen erilaisten seksilelujen kanssa. Olen käyttänyt tätä jo useita vuosia, enkä näe syytä vaihtaa. Scentless on loistava, kun haluat vain leikkiä itselläsi ja pienellä lisälelulla. Edullinen ja toimii loistavasti.
Konekäännös sivustolta sinful.se
Kestää hyvin ja on rasvatonHelt igennem fantastisk glidecreme - 21. oct. 2022
5 tähteä
Konekäännös sivustolta sinful.dk
Huipputuotenainen23 - 11. apr. 2022
Olemme kumppanin kanssa tyytyväisiä tuotteeseen. Kestää pitkään, ei tahraa. Plussaa isosta pakkauskoosta ja helposta annostelusta.
Hyvää seksiä todellakin!Tove - 31. jan. 2022
Heyyyyyyy! Helposti paras ostos pitkään aikaan. Seksistä tulee paljon miellyttävämpää. Kuivuu kuitenkin melko nopeasti. Mutta sitten vain levittää lisää.
Konekäännös sivustolta sinful.se
Herkullinen voiteluaineGlidecreme - 9. dec. 2021
Todella hieno ja super voiteluaine, joka auttaa lisäämään stimulaatiota ja nautintoa.
Konekäännös sivustolta sinful.dk
Paras liukuvoideFlesuRunkkari - 2. dec. 2021
Olen kokeillut 5 eri merkkiä ja tämä on ehdottomasti paras niistä. Tätä on kulunut 2014 eteenpäin litroja.
+ Ei liian litkua, eikä liian jäykkää, just sopivaa.
+ Soveltuu 0,5 h - 2 h fleshlight runkkusessioihin hyvin.
+ Ei kirvele.
+ Tätä voi käyttää riittosasti, liuku ei helpolla katoo. Ite tykkään lotrata tällä kunnolla.
+ Annostelu korkki hyvä.
+ Ainoo liukkari tähän asti, mistä en keksi mitään vikaa.
Todella hyvä voiteluaineRikke - 19. nov. 2021
Olen käyttänyt tätä jo useita vuosia, ja se on paras mahdollinen.
Konekäännös sivustolta sinful.dk
ID Glides vesipohjainen liukuvoide on ainoa liukuvoide, jota tarvitsen!Tobbe - 21. oct. 2021
ID Glides vesipohjainen liukuvoide on ainoa liukuvoide, jota tarvitsen! Olen erittäin tyytyväinen tähän liukuvoiteeseen, se tuntuu pehmeältä, kestää pitkään ja on koostumukseltaan hieman paksu, mitä aluksi vastustin, mutta nyt pidän siitä.
Konekäännös sivustolta sinful.se

