Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • MR.MEMBR Melissa Aidonkaltainen Seksinukke var 1
  • MR.MEMBR Melissa Aidonkaltainen Seksinukke 1
Säästä 30%

MR.MEMBR Melissa Aidonkaltainen Seksinukke

137,89 €196,99 €

Sis. ALV

Sinful.fi suosittelee
Sinful Seksilelun Puhdistussuihke 100 ml
9,99 €
Sis. ALV
MR.MEMBR Penisrengassetti 3 kpl
10,99 €
Sis. ALV
Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Hyvä tietää

Jos terhakat rinnat, silkinsileä, luonnollisen tuntuinen iho ja kaksi vastaanottavaista aukkoa kuulostavat houkuttelevilta, kannattaa tehdä tuttavuutta Melissa-seksinuken kanssa. MR.MEMBR tarjoaa nautittavaksesi kurvikkaan torson, jonka kiihottavat aukot hierovat penistäsi orgastisesti joka työntöliikkeellä.

Tuhma nukke on 55,5 cm pitkä ja 31 cm leveä. Sen kiihottavista kummuista saa hyvän otteen, kun annat kyytiä sen emätin- ja anusaukoille. TPE-materiaali tuntuu aivan aidolta asialta ja kun lisäät mukaan vesipohjaista liukuvoidetta, luvassa on taivaallisen luistavaa lemmiskelyä.

Ota uusi heilasi mukaan suihkuun halutessasi entistäkin kosteampaa menoa, tai kun on aika pestä nukke perusteellisesti. Muista huuhdella kanavat huolellisesti ja anna nuken kuivua kunnolla. Suosittelemme, että käsittelet nuken seksilelun huoltojauheella pitääksesi materiaalin pehmeänä, joustavana ja aina valmiina uusiin seikkailuihin.

TuotemerkkiMR.MEMBR
Tuotteen paino (g)8800
Kokonaispituus (cm)55.5
Sisäsyvyys (cm)13
Sisähalkaisija (cm)1.2
Joustava sisähalkaisijaKyl­lä
Leveys (cm)31
Ensisijainen materiaaliTPE
VäriVaa­lea iho
LiukuvoidesuositusVe­si­poh­jai­nen
Pakkauksen kieliTans­ka, Englan­ti, Nor­ja, Ruot­si, Suo­mi, Sak­sa, Rans­ka, Hol­lan­ti
SKU24509
TuoteturvallisuusNäytä tuotetiedot
0.0
Perustuu 0 arvosteluun
5
4
3
2
1
Arvostelujen yhteenveto
Asiak­kai­den mie­les­tä tuo­te tar­jo­aa tyy­dyt­tä­vän ja miel­lyt­tä­vän kokemuksen, ja eräs asia­kas korostaa, että sitä on help­po käyt­tää jo­ka­päi­väi­ses­sä elämässä.Asiakaspalaute:
Tyy­ty­väi­nen
i
Arvostelut (0)
Excellence
Cocy - 16. aug. 2023
Erittäin korkealaatuinen tuote, joka painaa painonsa, on melko suuri koko. Ainoa huono puoli on, että ruskea sävy nännien ympärillä antaisi sille enemmän realismia, mutta silikonin laatu on huippuluokkaa.
Vahvistettu ostos
Hyvin pieni
G. - 9. aug. 2022
Erittäin pieni sisäpuoli, joten älä unohda ostaa ja käyttää runsaasti voiteluainetta! Erittäin kapea ja ei kovin syvä. Tuntuu ok materiaalissa MUTTA jättää tahroja missä se on ollut, joten sinun täytyy siivota itsesi jälkeen.
Vahvistettu ostos
Hieman outo, mutta hyvä...
Kalle Navn - 14. mar. 2022
Tissit ovat kovat kuin tennispallot. Eivät muistuta kovin paljon oikeita tissejä. Melko suuret ja raskaat pestä. Muuten erittäin hyvät.
Vahvistettu ostos
Nukke
Martin - 19. feb. 2022
Uskomattoman suuri ilo
Vahvistettu ostos
Suunnittelu ja kestävyys
Tpw - 18. jan. 2022
Tuntuu ihanan stimuloivalta. Rinnat ovat liian kovat peniksen läpiviemiseksi. Nukke on liian lyhyt, rintojen alue on epänormaalin lähellä emätintä. Halkeili peräaukosta emättimeen ensimmäisellä käyttökerralla. Luultavasti ostan seuraavalla kerralla toisenlaisen.
Vahvistettu ostos