Arvostelut (0)IhanaTäyttyy mukavasti. Helppo kiinnittää lattiaan
Konekäännös sivustolta sinful.se
Uh a da da da daTodella mukavaa
Konekäännös sivustolta sinful.dk
LuokitusNuorelta 20-vuotiaalta mieheltä. Todella hyvä valinta. Pallot tuntuvat niin mukavilta, se on kova eikä menetä muotoaan. Suositellaan eturauhasen orgasmiin. 9 pistettä 10:stä.
Konekäännös sivustolta sinful.dk
TodellistaSe on super upea, se tuntuu ja näyttää aidolta, ja sillä on täydellinen pituus ja paksuus.
Konekäännös sivustolta sinful.dk
KristalliaHyvänkokoinen ja -muotoinen dildo, materiaali ehkä hiukan turhan kovaa ja voimakas muovin haju. Kivan pienet kivekset, mutta imukuppi ei ole kovin voimakas. Kuitenkin perushyvä kaikin puolin.
Pehmeä ja herkullinenHelppokäyttöinen megaorgasmi ?
Konekäännös sivustolta sinful.dk
Uusi suosikkiJuuri sopivan kokoinen meidän leikkeihin, imukupilla tän saa kiinni monenlaisiin pintoihin, seinään tai lattiaan. Ollut kovassa käytössä ja tehnyt joka kerta tehtävänsä erittäin hyvin!
ParasMinun on hankala saada orgasmi pelkän dildon avulla, kun taas klitoris on ihan liian herkkä ja sitä stimuloidessa orgasmi tulee lähes heti...
Tämän ihanan dildon avulla sain kuitenkin mahtavan orgasmin ilman klitoriksen stimulointia! Oon niin onnellinen!! Imukuppi pysyy hyvin myös karheilla kaakelipinnoilla, mikä on suuri plussa.
Totta on, että pakkaus oli ruma, mutta itsestään dildo on kauniin kirkas ja ihanan muotoinen. Terska ja verisuonet tuntuvat miellettömiltä! Suosittelen
Oikein mukavaaOlin mega yllättynyt tästä dildosta. Se on niin kaunis! Herkullinen hyytelö, sileä ja mukava koko. Erittäin suositeltava.
Konekäännös sivustolta sinful.dk
Kiva muoto, mutta todella huono imukuppiPelkäsin aluksi liian isoksi, sillä ensimmäiset vibraattorini ovat olleet liian isoja. Mutta tämän koko on juuri passeli, itse ehkä nauttisin vielä enemmän pehmoisammasta materiaalista. Sopivalla koolla ei kuitenkaan ole väliä, sillä imukuppi on aivan susi. Dildo ei pysy paria-kolmea syvää työntöä pidempään kiinni, ei kaakelissa, metallissa, seinässä eikä ovessa. Aluksi luulin liukastetta päässeen imukuppiin, mutta nyt olen testannut useampaan otteeseen ja kokeillut myös kastella imukuppia mutta se ei vaan pysy. Tämä oli itselle siis hutiostos.