Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Hot Octopuss Pulse III Solo Penisvibraattori var 1
  • Hot Octopuss Pulse III Solo Penisvibraattori 1

Hot Octopuss Pulse III Solo Penisvibraattori

Hyvä tietää

Pulse III Solo on Hot Octopuss -valmistajan uutuusversio suositusta miesten penisvibraattorista, joka stimuloi sinua tehokkaasti syvällä värinällään. Vuonna 2014 Hot Octopussin penisvibraattori voitti mm. ETO Award -palkinnon parhaana miesten uutuustuotteena.

Hot Octopuss Pulse III Solo on 25 % tehokkaampi kuin sen aiempi versio Pulse II Solo. Lisäksi siinä on näppärä magneettilaturi ja vibraattorissa itsessään on uusi turbomoodi, joka vie sinut nollasta sataan alta aikayksikön.

Hot Octopussin penisvibraattorit toimivat tanskalaisen lääkärin kehittelemän ainutlaatuisen teknologian avulla, joka kehitettiin alunperin selkärangastaan vammautuneiden potilaiden siemensyöksyjen mahdollistamiseen. "Penile Vibratory Stimulation" -nimellä kutsuttu teknologia mahdollistaa millintarkan ja syväluotaavan värinän, joka tuottaa nautintoa peniksen ympärillä. Vibraattoria voi käyttää peniksen ollessa lepotilassa tai erektiossa, ja siinä on yhteensä viisi erilaista värinäasetusta.

Aseta vibraattori peniksen ympärille ja anna sen stimuloida itseäsi. Voit käyttää sitä itsetyydytykseen ilman liukuvoidetta asettamalla lepotilassa olevan peniksesi laitteeseen ja käynnistämällä sen, jolloin sen värinät saavat sinut ensin erektioon ja kiihottavat sitten kliimaksiin ilman että teet itse mitään. Vaihtoehtoisesti voit sivellä peniksesi ensin vesipohjaisella liukuvoiteella ja asettaa sitten erektiossa olevan peniksen laitteeseen. Pumppaa sitä edestakaisin peniksen varrella kunnes saavutat kliimaksin.

Täysin vesitiivis Pulse III Solo on ladattava, ja sen mukana toimitetaan USB-magneettilatausjohto. Suosittelemme lataamaan laitetta 12 tuntia ennen ensimmäistä käyttökertaa.

TuotemerkkiHot Oc­to­puss
Tuotteen paino (g)200
Kokonaispituus (cm)12
Sisäsyvyys (cm)10
Halkaisija (cm)6.3
Sisähalkaisija (cm)3.5
Joustava sisähalkaisijaKyl­lä
Käyttöaika (min)60
Värinärytmit9
Ensisijainen materiaaliSi­li­ko­ni
VäriHar­maa
LiukuvoidesuositusVe­si­poh­jai­nen
Pakkauksen kieliIta­lia, Sak­sa, Es­pan­ja, Rans­ka, Tans­ka, Hol­lan­ti, Ve­nä­jä, Kii­na, Ja­pa­ni, Tšek­ki, Englan­ti
SKU13792
TuoteturvallisuusNäytä tuotetiedot
0.0
Perustuu 0 arvosteluun
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Arvostelut (0)
Kohderyhmä jäi huomaamatta
Carl - 8. oct. 2019
Pidän tästä tuotteesta sekä pidän että en pidä siitä. Se on ladattava, ja sen akun kesto on noin 45 minuuttia. Sitä voidaan käyttää sekä liukuvoiteen kanssa että ilman sitä, ja se on vedenpitävä, minkä ansiosta se on myös erittäin helppo pestä. Värähtelyt ovat erittäin voimakkaita, ja niitä voidaan säätää sekä voimakkaiksi että eri kuvioiksi. Minulle, jolla on hermovamma, ne toimivat näin. Pystyin tulemaan 30 minuutin kuluttua, mutta matka sinne ei ollut niin mukava, kun olin täysin tunnoton sen jälkeen tärinän takia. Suurin ongelmani sen kanssa ovat painikkeet. Niitä on äärimmäisen vaikea painaa jopa minulle, jolla on kohtuullisen terveet kädet. Henkilölle, jolla on vakavasti heikentyneet kädet, tätä tuotetta on täysin mahdotonta käyttää. Näin ollen minusta tuntuu, että se ei täytä omaa kohderyhmäänsä.
Vahvistettu ostos
Pettynyt.
Oskar - 4. oct. 2019
Koska minulla oli erittäin suuret odotukset tämän lelun suhteen, petyin suuresti. Ensinnäkin se kuulostaa liian paljon enemmän kuin mitä luulet. Se ei auttanut minua lainkaan, olen testannut sitä pari kertaa ja sama tulos joka kerta, sinun täytyy laittaa se pois ja jatkaa kädellä, jos haluan tulla. Minulle se ei sopinut ollenkaan, vähän paljon rahaa vain heittää järveen mielestäni + erittäin pehmeä ja mukava - melutaso - hinta - isompi ja kömpelömpi kuin luulinkaan
Vahvistettu ostos
Kyllä ja ei
Jakob - 22. sep. 2019
Mukava pieni asia, joka stimuloi penistä. Saavutatko kliimaksin? Erittäin henkilökohtainen sanoisin riippuen siitä, oletko herkkä värähtelevälle stimulaatiolle ja tulokset vaihtelevat varmasti henkilöstä toiseen. Henkilökohtaisen kokemukseni mukaan monen tunnin kokeilun jälkeen olen tullut siihen tulokseen, että se ei saa minua huipentumaan. Mukava, kihelmöivä tunne, joka vei minut lähelle, mutta ei kokonaan ja minun on täytynyt lopettaa se kaikki "yksin". Olen kokeillut kaikkia nopeuksia ja kaikkia toimintoja glanssin päällä ja sen ympärillä, pitänyt sitä eteenpäin ja taaksepäin, korkealla ja matalalla akselilla, mutta en silti onnistunut pääsemään loppuun asti. Olen vaihdellut 5:stä 30 minuuttiin, osittain riippuen latauksesta ja osittain siitä, kuinka paljon aikaa minulla oli sillä hetkellä. Toivoa oli, mutta valitettavasti se ei auttanut minua. En halua hylätä tuotetta kokonaan, sillä on olemassa niitä, jotka voivat ilmeisesti nauttia siitä. Niille, jotka ovat täysin uusia tässä tai ajattelevat ostaa ja testata, olkaa erittäin varovaisia, miten käytätte sitä, koska sitä ei voi käyttää missään olosuhteissa muuhun kuin hyväilyyn. Jos yrität pakottaa sen työskentelemään kovemmin / syvemmälle / enemmän, on lähes taattu, että se alkaa epäonnistua muutaman käytön jälkeen. En ole oppinut tätä, koska hylkäsin Pulse III -soolon toisen kerran, kun lelu / vibraattori enemmän tai vähemmän lakkasi toimimasta. Ensimmäistä käytin ehkä kahdesti ennen kuin sain apua jälleenmyyjältä sen palauttamiseksi, ja he lähettivät minulle uuden. Toisella kerralla yritin olla enemmän "kädet pois" ja vain antaa sen toimia, ja se on kestänyt pidempään. Mekaniikkaa lukuun ottamatta se on mielestäni vankasti tehty. Mukana tuli pieni kangaspussi Hot Octopussin säilyttämistä varten ja latausjohto.
Vahvistettu ostos
Kaunis ja yksinkertainen
Alexander - 18. aug. 2019
Olen käyttänyt tuotetta noin kaksi viikkoa ja olen täysin tyytyväinen. Ennen kaikkea se on helppo huuhdella pois ja helppo ladata USB-latauksella, mutta sinun on oltava varovainen, ettei pistoke irtoa, mutta jos olet hieman varovainen, kun laitat sen, se ei ole ongelma. Muuten se värisee hyvin ja voimakkaasti ja on saanut orgasmin pelkästään siitä tai käyttämällä sitä yhdessä muiden tuotteiden kanssa. Mutta kaikki orgasmit sen kanssa ovat olleet erittäin voimakkaita. Ehdottomasti suositeltava, mutta näkee, että joillakin ihmisillä voi olla vaikeuksia saada orgasmia pelkästään tästä.
Vahvistettu ostos
Vähän pettynyt
Nikkari - 19. may. 2019
Hyvää: - vesitiivis jämäkkä rakenne - alussa tehokas - värinä on kivan tuntuista ja kutittelee kyllä lastin liikkeelle, aikanaan Huonoa: - tiukka muotoilu, siivekkeet on liian jäykät - moottori hyytyy kun kalu paisuu normaalimittoihin ja siivekkeetkään ei jousta, voi kokeilla painamalla värinäkohtaa sormella, koko laite pysähtyy - akun kesto on surkea, siis todella surkea, joka käytön jälkeen syytä ladata - mölyää sen verran paljon, että syytä olla suljetut kuulokkeet jos haluaa kuulla filkasta äänetkin - ei ehkä kerrostaloon sopiva ellei ole tapana käyttää blenderiä usein jolloin naapurit ei välttämättä erota mistä on kyse - sisäänrakennettu akku hyytynee ennen muuta konetta kun se on jo nyt surkea kapasiteetiltaan Lyhyesti sanottuna laite on harmikseni pettymys enkä toista kertaa laittaisi 90 euroa tähän.
Vahvistettu ostos
Ei niin hyvä
Hk - - 4. may. 2019
Mielestäni se on todella huono asia, ja epäilen suuresti, että se voi saada impotenssia sairastavat ihmiset tulemaan, koska värähtelyt tarvitsevat kovemman kohteen, johon energia voidaan siirtää. Pehmeä penis ei todellakaan tunne värähtelyjä täällä, ja olen yrittänyt pitää sitä kaikilla mahdollisilla tavoilla. Jos voisin onnistua pitämään sen kovana (mikä on vaikeaa, kun olet pettynyt ostoosi), niin luulen, että voisin ehkä päästä eroon siitä, mutta epäilen sitä myös täällä. Odotin, että voisin vain istua ja nauttia kyydistä ilman, että minun tarvitsee tehdä mitään. Se oli pettymys, enkä aio käyttää sitä tulevaisuudessa, koska se ei tee minulle mitään. Se myös pitää virtaa vain 10-15 minuuttia riippuen siitä, kuinka nopeasti haluat moottorin käyvän, eikä sitä voi käyttää, kun laturi on päällä, joten voit maata sen kanssa, kunnes olet tyytyväinen. Rahan tuhlausta täältä. Olen kokeillut todellista hierontalaitetta, jossa on kaksi palloa päässä, joka todella tekee työnsä ja siihen luultavasti käyttäisin mieluummin rahaa. En todellakaan voi ymmärtää kaikkia positiivisia arvosteluja. Täytyy tähdittää eri asioita kuten: Onko tuotetta helppo käyttää? Kyllä se on 5/5 :Materiaali ja laatu? Kyllä 4/5 Moottori kuumenee kovasti ja näen mahdollisen syyn sille, että siinä ei ole isompaa akkua. Tästä huolimatta se ei ansaitse enempää kuin yhden tähden sillä kuvauksella, jonka se saa useimmissa paikoissa, kuten: Yksi koko sopii kaikille. Se ei sovi. Ja :Se on alun perin lääketieteellinen laite, jonka olemme suunnitelleet uudelleen auttaaksemme ihmisiä, joilla on impotenssi. (Kyllä, joten sen täytyy vain toimia?) Mutta ehkä se johtuu vain minusta, että se ei toimi, ja luulen, että olen melko herkkä siellä alhaalla.
Vahvistettu ostos
Huippulaatua, mutta ei orgasmia
JON - 2. feb. 2019
Toivoin tuotetta, jota voisin käyttää mieluiten hitaassa tilassa. Mutta useiden yritysten jälkeen mitään ei tapahdu. Olen yrittänyt myös jäykässä tilassa, mutta en ole saanut yhtään orgasmia vibraattorin kanssa.
Vahvistettu ostos
Sooloiluun oikein käypänen
Keppihevonen - 8. jan. 2019
Oikein asetettuna namikohtaan antaa nopean laukeamisen. Värinä ikään kuin pakottaa satsit liikkeelle. Mutta kohdan mihin möykky asetetaan tulee olla juuri oikea, ainakin omalla kohdalla. Todella tyytyväinen hankintaan. Tuote käy myös hyvin pareille, mikäli kumppani haluaa hemmoitella miestä.
Vahvistettu ostos
super tuote
Jh - 8. jan. 2019
Todella intensiivinen tunne, joka antaa superfantastisia orgasmeja. Olen käyttänyt sitä vaimoni kanssa ja se on loistava potkukone meille molemmille. Täydellinen esileikkiin ja taattu orgasmi meille molemmille, kun sitä käytetään. Impulssit antavat erityisen tunteen, joka tuntuu syvemmältä ja johtaa pitkään ejakulaatioon....
Vahvistettu ostos
Super ihastuttava
Allan Donvild - 8. jan. 2019
Kiitos paljon......Erittäin helppokäyttöinen.......Nopea orgasmi
Vahvistettu ostos
Parhaat arviot
L. - 8. jan. 2019
Olen toistuvasti hemmotellut kumppaniani seksileluilla, joita hän voi käyttää yksin ja joita voin käyttää hänen kanssaan, ja vaikka muita leluja on varmasti arvostettu myös, Hot Octopuss Pulse on jo varastanut ykköspaikan hänen kanssaan ensimmäisen kokeilun jälkeen. Ääni on melko kovaääninen voimakkaiden ja syvien värähtelyjen vuoksi, mutta se ei ole mitään, mitä pieni taustamusiikki ei voisi korjata. Eikä ole epäilystäkään siitä, että hän todella nauttii siitä, mitä se tekee hänelle, joten se saa parhaat arvosanat täältä :)
Vahvistettu ostos
Loistava tuote
JSS - 8. jan. 2019
Syöpäleikkauksen jälkeen, jossa virtsarakkoni ja virtsaputkeni poistettiin, saan seisokin vain lääkkeiden avulla, mutta minulla on hyvin vaikeaa ejakuloida (kuiva siemensyöksy). Minulla ei ole enää tätä ongelmaa, kiitos Hot Octopuss Pulsen. Vibraattorista on vaikea kirjoittaa mitään negatiivista. Se antaa täyden tyydytyksen sekä seisokin kanssa että ilman. Helppo käyttää, ja se on loistava sekä kumppanin kanssa että yksin. Itse asiassa mielestäni sen pitäisi olla saatavilla jokaisessa apteekissa. Tuote, jota pitäisi tarjota kaikille, joilla on erektiohäiriö.
Vahvistettu ostos
Hyvä tuote, mutta erilainen kokemus!
tony - 8. jan. 2019
Hot Octopuss Pulse on hyvä tuote, mutta se on erilainen kokemus, joten ole siitä tietoinen. Positiivista on, että tuote on uskomattoman helppokäyttöinen ja helppo puhdistaa, ja sitä voidaan käyttää sekä yksin että kumppanin kanssa orgasmitakuun turvin. On vaikea sanoa, mitä tuotteen negatiivisia puolia on, koska se on helppokäyttöinen ja toimii hyvin, mutta kuten sanoin, se on erilainen kokemus kuin fleshlight ja tenga. Taloudellisesti se voi tuntua hieman kalliilta, mutta se toimii hyvin ja pitkällä aikavälillä se on rahansa arvoinen. Kaiken kaikkiaan Hot Octopus Pulse saa 5 tähteä.
Vahvistettu ostos
Hyvä tuote pienin varauksin
Micke - 18. dec. 2018
Tuote itsessään on laadukas, helposti puhdistettava jne. Siitä täydet pisteet. Laitteen sydän on vaihtelevissa värinämoodeissa / värinäpulsseissa. Ongelmana sen sijaan on laitteen muotoilu. Jos terska on kookkaampaa sorttia, niin se rupeaa hankaloittamaan vibran käyttämistä. Laitteen "siivekkeet" painautuvat liiankin tiiviisti kiinni ja vastaavasti kosketuksen intensiteetti itse värinän keskipisteeseen heikkenee. Summa summarum: hyvä, ellei erinomainen tuote, joka on suunniteltu ajatuksella, mutta joka ei vain ole optimaalinen jos meisselisi on terskan kohdalta kookas.
Vahvistettu ostos
Super
Niels - 8. aug. 2018
Uskomattoman hyvä, antaa siistimmän orgasmin ja tämä muutamassa minuutissa, jopa vaimo täällä talossa on tullut hulluksi käyttämään sitä minulle. Ainoa huono puoli on, että se on hieman meluisa. Olisi pitänyt ostaa se jo kauan sitten.
Vahvistettu ostos
Toimiva tärinä
J. - 6. aug. 2018
Tärinä ei yleensä vaikuta minuun kovinkaan paljon, mutta tämä tuote yllätti minut iloisesti. Kun siihen on hieman tottunut, pääsee nopeasti kliimaksiin. Värähtelyt ovat erilaisia kuin perinteisessä vibraattorissa - syvempiä ja voimakkaampia. Se on hieman meluisa, mutta se on sen arvoinen. Erilaisia ohjelmia ei ole paljon, mutta se ei ole tarpeen, kun tuote toimii niin hyvin. Erikoista on, että levy liikkuu fyysisesti eikä "vain" värise. Materiaali on mukavaa, vaikuttaa kestävältä, ja tuotteessa on erittäin mukava ja neutraali muotoilu. Ainoa negatiivinen asia on se, että se ei pidä virtaa kovin pitkään latauksen jälkeen. Voin suositella tuotetta niille, jotka ovat kokeilleet muita vibraattoreita ilman erityisiä tuloksia. Tämä tuote on erilainen ja stimuloivampi kuin tyypillinen vibraattori.
Vahvistettu ostos
Liian suuri
JL - 22. jul. 2018
Vastaanotin pakettini tänään suurella innolla, mutta minun on sanottava, että se vaikuttaa yksinkertaisesti liian pieneltä. Kaikki pistelytuntemukset puuttuivat, eikä se voinut millään tavalla antaa minulle siemensyöksyä. Jos olet keskivertoa isompi, tämä ei luultavasti ole ensimmäinen valintasi :-(
Vahvistettu ostos
Hieno peli
Tatti - 10. feb. 2018
Ikämiehen kurtistunut kalu kasvaa nopeasti tämän avulla nuoruuden mittoihin. Kun tukee sen patjaa vasten, voi tehdä yhdyntäliikkeitä aivan kuin naisen kanssa. Ei se tietysti aitoa vastaa, mutta on hyvänä korvikkeena.Voi tehdä pitkiä työntöjä tai vain lyhyitä, jolloin terskan reunat hankautuvat laitteen reunoihin. Sopii hyvin keskikokoa pienemmille (alle 14 cm) oleville kaluille.
Vahvistettu ostos
Mahtava tuote
Tappi - 5. jan. 2018
Aluksi epäröin tuotetta, mutta nyt parin kokeilun jälkeen olen täysin tyytyväinen ostokseeni. Tällä lelulla saa kokea ihan uudenlaisen orgasmin tason näin miehenä. Kannattaa kokeilla sängyssä peiton alla vaakatasossa. Meinasin kaatua suihkussa ekalla kokeilukerralla hekumasta. Toimii akulla, mikä ehdoton plussa. Helppo käyttää ja pestä. Värinä on niin voimakasta että en kehtaa jatkuvasti kerrostaloasunnossa käyttää, mutta muuten aivan mahtava tuote.
Vahvistettu ostos
Uudet suosikkiseksilelut
Jan - 27. aug. 2017
Useiden vuosien ajan olen viettänyt hyvin kauan aikaa saavuttaakseni kliimaksin, mikä voi olla hieman stressaavaa, jos haluat vain nopean orgasmin. Muista seksileluista saatujen vaihtelevien kokemusten vuoksi minulla ei ollut suuria odotuksia, mutta wow. Olin melkein peloissani, kun orgasmi melkein yllätti minut ensimmäisellä minuutilla. Kun tarve tulee, voin saada mitä ihanimman siemensyöksyn muutamassa minuutissa. Super kiva. Voin vain suositella tuotetta erittäin.
Vahvistettu ostos
Erittäin mukava
Allan Donvild - 23. jul. 2017
Kiitos paljon......Erittäin helppokäyttöinen.......Nopea orgasmi
Vahvistettu ostos
Kovettuminen mutta ei orgasmia
Wheatley - 1. nov. 2016
Värähtelyt eivät kuitenkaan riitä antamaan minulle orgasmia. Pettymys.
Vahvistettu ostos
Pettymys
B - 25. may. 2016
Odotin paljon enemmän, mutta mielestäni on myönteistä, jos tuote voi auttaa ihmisiä, joilla on impotenssi.
Vahvistettu ostos
Erinomainen - Jos olet onnekas
Jens - 20. jan. 2016
Tuotteen konsepti on erinomainen, mutta tuotannon laadussa on suuria ongelmia. Minulla on nyt kolmas Octopuss. Ensimmäinen toimi aivan loistavasti, ja siinä oli erittäin pitkä akunkesto yhdistettynä kaikkeen "hevosvoimaan", mitä voi toivoa. Valitettavasti mursin laturin "tappi", johon laturi oli kytketty, joten jouduin ostamaan uuden. Uutta oli lähes mahdotonta saada toimimaan, vasta 8-10 yrityksen jälkeen sain sen aloittamaan latauksen. Aluksi akun kapasiteetti oli alhainen, mutta vähitellen se nousi ja Octopuss toimi tarkoituksenmukaisesti, aivan kuten ensimmäinenkin. Mutta noin 1 - 1½ vuoden kuluttua akku oli kulunut loppuun, se oli vain 15 min. ajoaikaa, joten ostin uuden. Tällä kertaa Octopuss II. Tässäkin akku oli tyhjä heti alussa, yritin ladata sitä yli 12 tuntia ensimmäisellä kerralla. Ensimmäiset kolme - neljä latausjaksoa antoivat vain hyvin heikon toiminnan muutamaksi minuutiksi, latausilmaisin pysyi punaisena, ei vaihtunut vihreäksi. Viiden tai kuuden latausjakson jälkeen sain vihreän merkkivalon ja hieman vahvemman moottoritehon, mutta ei mitään, mikä edes etäisesti muistuttaisi kahden ensimmäisen version tehoa. Se ei kestä kuin noin puolen tunnin käytön. Johtopäätökseni on, että konsepti on erinomainen. Jos se toimii - akkukäytössä - se tuottaa syvempiä ja tyydyttävämpiä orgasmeja kuin mikään muu kokeilemani. Valitettavasti tuotannon laatu näyttää olevan liian huono, ja se on sääli! Jos akku ja siten moottorin teho olisi yhtä hyvä kuin ensimmäisessä ostamassani, antaisin sille epäröimättä "6 tähteä 5:stä".
Vahvistettu ostos
Octopuss 2 Solo OK
Per - 9. jan. 2016
Olin odottanut tehokkaampaa moottoria luettuani tuotteesta. Siksi olin aluksi pettynyt. Verrattuna Cobraan, johon sitä verrattiin arvostelussa. Mutta pienen kärsivällisyyden ja runsaan voiteluaineen käytön jälkeen vaikutus tarttui, ja voin nyt suositella Octopussia lämpimästi. Harmi, että lataus ei kestä yli 35 minuuttia. Se ei riitä. Mutta lataa se matkalla ja käytä Cobraa tai jotain muuta, josta nautit sillä välin.
Vahvistettu ostos
Hot Octopuss pulssi 2 solo
Morten - 13. nov. 2015
Tilasin sen Sinful.dk:sta, ja seuraavana päivänä se oli valmiina postilaatikossa. Onneksi minulla oli vapaapäivä, joten minulla oli runsaasti aikaa leikkiä tällä uudella lelulla. Sain sen purettua ja huomasin, että itse laite on itse asiassa pienempi kuin ensin ajattelin. Olen nyt 30-vuotias, ja koko sinä aikana, kun olen ollut seksuaalisesti aktiivinen, en ole koskaan saanut siemensyöksyä niin nopeasti. No, lähimmäksi olen päässyt, kun on ollut hyvä, intensiivinen suihinotto. Parin tunnin kuluttua halusin kokeilla uudestaan, nähdäkseni, voisiko se todella olla totta, että tämä Octopuss yksinkertaisesti osaa joitakin temppuja. Bum bum bum bum bum bum... Bonusta tuli taas noin minuutin kuluttua, vaikka yritin pidättäytyä. Siksi minun oli tajuttava, että tämä Octopuss on ylivoimainen ja yksinkertaisesti ainutlaatuinen. Siksi suosittelen mielelläni ja ylpeänä tätä Octopussia kaikille, ja tarkoitan todella kaikkia miehiä, jotka haluavat kokeilla jotain ainutlaatuista. Ja minulle henkilökohtaisesti se oli kone, jonka oli otettava ensimmäinen sija ejakuloinnin suhteen ennätysajassa - se on melkoinen saavutus ;o)
Vahvistettu ostos
Minusta tämä tuote ei ollut kovin hyvä
K - 18. jul. 2015
En pitänyt tätä tuotetta kovin hyvänä, värähtelyt edes korkeimmalla tasolla eivät riittäneet antamaan orgasmia, mutta minun on paiskittava paljon tapaa, jolla minulla on glans, jotta se on juuri siellä, missä se värähtelee, ja silloinkin, jos onnistun saavuttamaan orgasmin, minun on pidettävä se käynnissä noin 30 minuuttia. Tätä vibraattoria en suosittele, ellei sinulla ole erittäin herkkää penistä ja jos orgasmin saavuttaminen on helppoa. Se oli myös melko epämukava 2 sivua, joiden piti pitää penis paikallaan, mitä ne eivät tehneet kovin hyvin, ja oli paljon vaivaa selvittää, miten tarkalleen pitää vibraattoria, jotta se pysyisi yhdessä paikassa. Kokeilin tätä tuotetta liukuvoiteen kanssa ja ilman, mitä voin sanoa on, että ilman liukuvoidetta se on 2 * orgasmin takuu, liukuvoiteen kanssa se ei ollut lainkaan mukava. Kun käytin sitä voiteluaineen kanssa, oli ilmeisesti vielä vaikeampaa pitää sitä samassa paikassa, jossa se tuntui hyvältä. Akku on ladattava 4 tuntia ja se loppuu noin 30 minuutissa ja silloin värähtelyt ovat niin heikkoja, että jos et ole siihen mennessä saavuttanut orgasmia, et saavuta. Tuote oli tämän lisäksi erittäin helppokäyttöinen, sillä on selkeä päälle- ja pois päältä -painike toisella puolella ja kaksi kappaletta toisella puolella, jotka ovat sitten + ja - haluamasi värähtelyn eri voimakkuutta varten. Jos sinulla on suuri penis, voin sanoa, että tämä tuote ei ollut kovin mukava, mutta jos olet normi, se voi todennäköisesti olla erittäin mukava.
Vahvistettu ostos
Hauska idea
Nutty - 17. apr. 2015
Ostin tämän etsiessäni jotain uutta ja hauskaa. Poimin kauniisti käärityn ja erittäin tukevan mustan lelun, joka näytti erilaiselta kuin mikään muu, mitä olen nähnyt aiemmin. Lyhyen latauksen jälkeen se on käyttövalmis. Siinä on "siivet", joissa on juuri oikea määrä kovaa silikonia, joka pitää sen paikallaan, ja nuppi / tyyny, joka sykkii ja stimuloi peniksen alapuolta. Eikä ole epäilystäkään siitä, että se sykkii, joko sinun tai naapurisi korviin. Ainoastaan sinä huomaat, että se ei saa stimulaatio-osaa aivan oikein. Materiaalit ja rakenne ovat huippuluokkaa, eikä niissä ole teräviä reunoja tai muita epämiellyttäviä asioita, joita haluat olla lähellä junioria. Se, että se latautuu USB:n kautta ja että siinä on vankka pistoke, joka tekee siitä vedenpitävän, on selkeä etu. Samasta vedenpitävyydestä johtuen laitteen ohjauspainikkeet ovat kovia ja hieman solmullisia. Nopeutta ja pulssikuvioita voi ohjata erikseen, mikä esimerkiksi Cobra Librestä puuttuu. Toisin sanoen: + tukevasti rakennettu + hyvä materiaalivalinta + erittäin hyvä idea + hyvä ohjaus, kunhan löytää napit kunnolla - kuulostaa iskuvasaralta - stimuloi vain peniksen alapuolta/peniksen päätä - on niin painava, että sitä ei voi jättää itsekseen, vaan sitä on pidettävä koko ajan kädessä kiinni
Vahvistettu ostos
"hyvä ystävä miehille"
erickson - 8. jan. 2015
Toimii erittäin hyvin, yhdessä "gunoilin" kanssa se on täydellinen. Sinun ei tarvitse ajaa korkeimmalla "värähtelyllä" onnistuaksesi. Kuitenkin hieman heikko latausliitin, ole varovainen sen kanssa.
Vahvistettu ostos
Hyvä tuote, mutta erilainen kokemus!
tony - 12. dec. 2014
Hot Octopuss Pulse on loistava tuote, mutta se on erilainen kokemus, ja sinun on oltava siitä tietoinen. Tuotteen hyvä puoli on se, että se on uskomattoman helppo käyttää ja puhdistaa, ja sitä voidaan käyttää sekä yksin että kumppanin kanssa, ja orgasmi on taattu. On vaikea sanoa, mikä tuotteessa on huonoa, sillä se on helppokäyttöinen ja toimii melko hyvin, mutta kuten sanoin, se on erilainen kokemus kuin fleshlight ja tenga. Taloudellisesti se voi olla hieman kallis, mutta se toimii hyvin ja on pitkällä aikavälillä rahansa arvoinen. Kaiken kaikkiaan Hot Octopus Pulse saa 5 tähteä.
Vahvistettu ostos
Loistava tuote
Jh - 19. aug. 2014
Todella intensiivinen tunne, joka antaa erittäin mukavan orgasmin. Olen pelannut vaimoni kanssa, ja se on potkumainen formaatti meille molemmille... Suuri esileikkinä ja ehdottomasti orgasmin takuu meille molemmille leikin aikana. Impulssit antavat hyvin erityisen tunteen, joka toimii syvemmälle ja johtaa pitkään siemensyöksyyn...
Vahvistettu ostos
fantastinen
erik - 2. jun. 2014
Loistava tuote, joka vastaa odotuksiani. Se takaa orgasmin ja on helppokäyttöinen. Se vastaa täysin odotuksiani, pieni miinus on, että se ei ole vedenpitävä, mutta puhdistus on helppoa kostealla liinalla.
Vahvistettu ostos
fantastinen
erik - 2. jun. 2014
Hyvä tuote, joka vastaa odotuksiani. On orgasmitakuu ja sitä on helppo käyttää. Se vastaa täysin odotuksiani, pieni miinus on, että se ei ole vedenpitävä, mutta se on helppo puhdistaa kostealla liinalla.
Vahvistettu ostos
Fantastinen tuote
JSS - 16. dec. 2013
Syöpäleikkauksen jälkeen, jossa poistettiin virtsarakko ja virtsaputki, voin saada erektion vain lääkkeiden avulla, mutta minulla on hyvin vaikeaa ejakuloida (kuiva siemensyöksy). Minulla ei ole sitä enää, kiitos Hot Octopuss Pulsen. On vaikea kirjoittaa mitään negatiivista vibraattorista. Se tarjoaa täyden tyydytyksen sekä erektion kanssa että ilman. Sitä on helppo käyttää, ja se on loistava sekä kumppanin kanssa että yksin. Itse asiassa mielestäni sen pitäisi olla saatavilla mistä tahansa apteekista. Tuote, jota pitäisi tarjota kaikille, joilla on erektiohäiriö.
Vahvistettu ostos
Uusi suosikki seksilelu
Jan - 16. dec. 2013
Useiden vuosien ajan olen viettänyt hyvin kauan aikaa saavuttaakseni kliimaksin, mikä voi olla hieman vaikeaa, kun joskus haluaa vain nopean orgasmin. Seksileluista saatujen vaihtelevien kokemusten vuoksi minulla ei ollut suuria odotuksia, mutta pitäkää kiinni hatustanne. Melkein säikähdin, kun orgasmi melkein yllätti minut ensimmäisellä minuutilla. Kun tarve iskee, saan mitä ihmeellisimmän siemensyöksyn muutamassa minuutissa. Super ihana. Voin vain lämpimästi suositella tätä tuotetta.
Vahvistettu ostos
Parhaat arvosanat
L. - 16. dec. 2013
Olen hemmotellut poikaystävääni useita kertoja seksileluilla, joita hän voi käyttää yksin ja joita voin käyttää hänen kanssaan, ja vaikka muut lelut olivat varmasti hitti, Hot Octopuss Pulse on jo ensimmäisen kokeilun jälkeen ottanut ensimmäisen sijan hänen kanssaan. Ääni on melko kovaääninen, koska värähtelyt ovat niin voimakkaita ja syviä, mutta se ei ole mitään, mitä pieni taustamusiikki ei voisi käsitellä. Eikä ole epäilystäkään siitä, että hän todella nauttii siitä, mitä se tekee hänelle, joten se saa parhaat arvosanat täältä :)
Vahvistettu ostos