Vixen Creationsin herkullisen karamellinvärinen Maverick-dildo tyydyttää makeanhimosi. Nautinnollisen kokoinen ja kiihottavan näköinen dildo täyttää sinut muhkeudellaan niin, että muuta jälkiruokaa ei tee edes mieli!
Dildon iso ympärysmitta ja pituus varmistavat ihanan täyteläisen stimulaation samalla kun sen pehmeä pinta ja kimmoisa pää tuntuvat erityisen mukavilta kädessä. Sileä pinta peittää alleen jykevän ytimen, ja tarvitset vain muutaman pisaran vesipohjaista liukuvodetta ratsastaaksesi nautinnon huipulle.
Pohjan leveä imukuppi mahdollistaa käytön ilman käsiä, ja sen avulla dildo kiinnittyy vaivatta myös valjaisiin.
Keskitason dildoharrastajille sopiva Maverick puhdistetaan lämpimällä vedellä ja miedolla saippualla tai seksilelun puhdistusaineella.