Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
System Jo Vaginal Tightening Serum 50 ml var 1

System Jo Vaginal Tightening Serum 50 ml

26,99 €
Sis. ALV
Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Hyvä tietää

Yhteenveto

System Jo Vaginal Tightening Serum on oivallinen valinta kenelle tahansa, joka haluaa panostaa yoniinsa.

Tämä voidemainen seerumi on suunniteltu tiukentamaan ja kostuttamaan emätintäsi jo muutaman minuutin kuluessa. Samalla voit tuntea myös kevyesti viilentäviä ja kihelmöiviä tuntemuksia.

Saadaksesi parhaan tuloksen, hiero seerumia emättimen seinämiin 3-4 kertaa viikossa ja ennen intiimien hetkien viettämistä suosikkiseksilelujesi tai kumppanisi kanssa.

System Jo Vaginal Tightening Serum ei sisällä glyseriiniä ja sitä on turvallista käyttää päivittäin.

TuotemerkkiSys­tem JO
Tuotteen paino (g)115
Tilavuus (ml)50
AinesosatAqua (water), Di­met­hico­ne, Ha­ma­me­lis Vir­gi­nia­na (Witch Hazel) Leaf Ext­ract, Di­met­hico­nol, Bi­sa­bo­lol, Cucu­mis Sa­ti­vus (Cucumber) Fruit Ext­ract, Aloe Bar­ba­den­sis (Aloe Vera) Leaf Juice Pow­der, Hydroxyet­hylcel­lu­lose, Tocop­he­ryl Ace­ta­te (Vitamin E), Po­tas­sium Alum, Polyacrylat-13, Al­lan­toin, PEG-45m, Po­lyi­so­bu­te­ne, Pro­py­le­ne Glycol, Io­dopro­py­nyl Bu­tylcar­ba­ma­te, Po­ly­sor­ba­te 20, Ch­lorp­he­ne­sin, Ment­ha Pi­pe­ri­ta (Peppermint) Oil
Liukuvoiteen pohjaSi­li­ko­ni­poh­jai­nen
Liukuvoiteen ominaisuudetVii­len­tä­vä, Sti­mu­loi­va, Ei so­vel­lu si­li­ko­ni­poh­jai­sil­le tuot­teil­le, Ve­gaa­ni­nen
VäriKir­kas
Pakkauksen kieliEnglan­ti, Rans­ka, Sak­sa, Es­pan­ja
SKU21181
TuoteturvallisuusNäytä tuotetiedot
0.0
0 asiakas(ta)
5
4
3
2
1
Arvostelut (0)
Toimii!
Tesmi - 21. dec. 2021
Pari pumppausta tätä sisälle ennen seksiä, ja voi kyllä tuntea eron, yhdyntä stimuloi normaalia paremmin. Emulsiomainen geeli, riittoisa, pieni viileydentunne limakalvoilla, ei ärsytä.
Kaiken arvoista!!
Anna - 26. mar. 2021
Testattu vain kerran, mutta vau! Kun levität ensimmäisen kerran, se tuntuu mielestäni pikemminkin kylmältä ja minttuiselta kuin lämpimältä, ei epämiellyttävä. Se tekee valtavan eron!! Sekä minä että poikaystäväni huomaamme sen!
Erittäin tyytyväinen
Mia - 1. jan. 2020
Olen jo tilannut kolmannen tuubin ja tuntuu, etten halua olla ilman sitä. Kosteuttaa hyvin, hyvä koostumus. Kuuma / kutitteleva tunne tulee hetken kuluttua. Mieheni ja minä tunnemme eron, kun käytän sitä. Tuntuu tiukemmalta.
Pidän siitä
Mia - 1. jan. 2020
Pidän / me pidämme tästä tuotteesta. Auttaa kostuttamaan vaginan ja tunnet lämmön/kutittelun muutaman minuutin kuluttua. Tunnen itseni tiukemmaksi, ja myös mieheni pitää siitä. Kannattaa kokeilla, jos sinusta tuntuu, että haluat olla hieman tiukempi