Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Satisfyer G for Goddess 1 G-pistevibraattori Klitoriskiihottimella var 1
  • Satisfyer G for Goddess 1 G-pistevibraattori Klitoriskiihottimella var 2

Satisfyer G for Goddess 1 G-pistevibraattori Klitoriskiihottimella

59,99 €

Sis. ALV

Sinful.fi suosittelee
Sinful Aqua Vesipohjainen Liukuvoide 100 ml
9,99 €
Sis. ALV
Sinful Orgasmic Stimuloiva Geeli 30 ml
17,99 €
Sis. ALV
Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Hyvä tietää

Koe jumalainen nautinto Satisfyer G for Goddess 1 G‑piste- ja klitoriskiihottimella, joka tarjoaa tuplasti nautintoa yhdellä kertaa. Sauva hellii tehokkailla värinöillä samanaikaisesti sekä G-pistettä että klitorista. Kaareva, taipuisa varsi myötäilee kehoasi täydellisesti, ja sileäpintainen klitoriskiihotin hivelee herkkää klitorista ylhäältä päin. Tuloksena on täysin uudenlainen nautinto, joka tuntuu taivaallisen hyvältä. Kaksi tehokasta moottoria tuottaa värinöitä ja sykkivää stimulaatiota, joiden intensiteetti kasvaa jatkuvasti kohti ihanaa huippua.

  • Tuplastimulaatio: Voimakkaat värinät tavoittavat sekä klitoriksen että G‑pisteen kahden tehokkaan moottorin avulla.
  • Kaareva ja taipuisa: Pehmeä, taipuisa varsi mukautuu kehosi muotoihin varmistaen yksilöllisen ja miellyttävän istuvuuden.
  • Klitoriskiihotin oikeassa kulmassa: Suunniteltu stimuloimaan ylhäältä päin tavalla, joka tuottaa ihan uudenlaisia ja todella intensiivisiä tuntemuksia.
  • Vesitiivis ja hiljainen: Erittäin hljaiset värinät sopivat salaisiin aistillisiin hetkiin, myös kylvyssä tai suihkussa.
  • Ladattava: Helppo ladata magneettisella USB-kaapelilla – aina valmiina, kun mielesi tekee.

Käytä vesipohjaista liukuvoidetta parhaan kokemuksen saamiseksi. Pese jokaisen session jälkeen lämpimällä vedellä ja miedolla saippualla tai seksilelun puhdistusaineella.

TuotemerkkiSa­tis­fyer
Tuotteen paino (g)261
Kokonaispituus (cm)18.5
Sisään asetettava pituus (cm)12
Halkaisija (cm)3
VirtalähdeMag­neet­ti­nen USB-johto
Käyttöaika (min)49
Värinärytmit7
Värinänopeudet5
Ensisijainen materiaaliSi­li­ko­ni
Muut materiaalitABS-muovi
VäriVal­koi­nen
LiukuvoidesuositusVe­si­poh­jai­nen
Pakkauksen kieliEnglan­ti, Sak­sa, Rans­ka, Es­pan­ja, Ita­lia, Por­tu­ga­li, Puo­la, Ukrai­na, Ve­nä­jä, Ja­pa­ni, Kii­na
SKU47682
TuoteturvallisuusNäytä tuotetiedot
Ei asiakasarvosteluja
Tuote odottaa vielä ensimmäistä arvosteluaan.
0.0
Perustuu 0 arvosteluun
5
4
3
2
1