Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • SVibe Snail Gizi Pro Triplavibraattori var 1
  • SVibe Snail Gizi Pro Triplavibraattori var 2
Säästä 20%

SVibe Snail Gizi Pro Triplavibraattori

103,20 €129,00 €

Sis. ALV

Valittu väri: Lila
Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Hyvä tietää

SVibe Snail Gizi Pro on puettava stimulaattori, joka hemmottelee klitorista, vaginaa ja anusta samanaikaisesti. Ergonominen lelu pysyy tukevasti paikallaan ja ylläpitää kosketusta klitoriksen kanssa samalla kun kolme moottoria tuottaa voimakkaita värinöitä ja tarkasti kohdennettua anaalistimulaatiota.

  • Kolminkertainen stimulaatio: Erilliset osat stimuloivat klitorista, vaginaa ja anusta tuottaen kokonaisvaltaisen, yhteen sulautuvan elämyksen.

  • Puettava malli: Ergonominen muotoilu asettuu mukavasti sisääsi ja auttaa pitämään klitoriskiihottimen paikallaan.

  • 3 moottoria:  Kolme tehokasta moottoria, jotka tuottavat tasaisia värinöitä hellien useita nautintopisteitä samanaikaisesti.

  • Mukautettava ohjaus: Valitse 5 nopeudesta ja 5 värinätilasta ja nauti yli 600 yhdistelmästä.

  • Vesitiivis: Täysin vesitiiviin lelun voi ottaa mukaan kylpyyn tai suihkuun, ja se on helppo puhdistaa leikin jälkeen.

Snail Gizi Pro ei työntele eikä liiku itsekseen. Sen sijaan se asettuu tukevasti paikalleen samalla kun moottorit tuottavat jatkuvaa, tasaista yhdistelmästimulaatiota

Käytä haluamasi vesipohjaisen liukuvoiteen kanssa. Pese käytön jälkeen huolellisesti lämpimällä vedellä ja miedolla saippualla tai seksilelun puhdistusaineella ja anna kuivua kokonaan ennen säilytystä.

TuotemerkkiSVi­be
Tuotteen paino (g)214
Kokonaispituus (cm)13
Sisään asetettava pituus (cm)12 | 11
Halkaisija (cm)3.5 | 1.7
VirtalähdeMag­neet­ti­nen USB-johto
Käyttöaika (min)60
Värinärytmit5
Värinänopeudet5
Ensisijainen materiaaliSi­li­ko­ni
VäriLila
LiukuvoidesuositusVe­si­poh­jai­nen
Pakkauksen kieliRans­ka, Es­pan­ja, Ita­lia, Sak­sa, Por­tu­ga­li, Ve­nä­jä, Kii­na, Ja­pa­ni
SKU51775
TuoteturvallisuusNäytä tuotetiedot
0.0
Perustuu 0 arvosteluun
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Arvostelut (0)
BOB hoitaa homman 💚
Happy Customer - 9. aug. 2026
No niin!!! Mitäpä tähän sanoisi!!! Omani on saanut hellittelynimekseen BOB, ja BOB todellakin hoitaa homman! 😜 Tee itsellesi palvelus ja lue ohjeet sekä käynnistä se ennen kuin uitat sekä itsesi että sen liukuvoiteessa – minä en tehnyt niin, ja sotku oli melkoinen. Ensimmäisellä kerralla kaikki tapahtui vähän liian nopeasti, ja olin sen jälkeen aika ällistynyt, mutta toisella kerralla onnistuin jo hallitsemaan tilannetta hieman, ja nyt olemme löytäneet hyvän yhteisen rytmin. Rehellisesti sanottuna odotin tämän olevan rahanhukkaa, joten olen iloisesti yllättynyt saadessani jakaa näin positiivisen arvion 🧚‍♂️
Vahvistettu ostos
Gizi Pro on loistava lisä.
Anonymous - 13. jul. 2026
Gizi Pro on ollut loistava lisä. Se menetti meiltä yhden tähden, koska sen kohdistaminen ja paikalleen asettaminen vaatii kaksi kättä, mikä vie minuutin ja häiritsee pariskuntaleikkejämme. Tästä huolimatta se on hänen uusi suosikkilelunsa.
Tuotetoimittajalta
Vaimollani on uusi suosikki
Anonymous - 2. mar. 2026
Kun tämän saa aseteltua niin, että hän voi käyttää sitä lähes kädet vapaana, hänen kätensä jäävät vapaiksi liikkumaan, ja hänen lantionsa liike saa etanan kuoren tekemään tehtävänsä – tämä on valtava parannus. Sitten mukaan lisätään osa, joka voi stimuloida hänen anaali aluettaan. Hän näki todellakin tähtiä. Seuraavana päivänä olimme päivällisellä ja puhuimme hänen uudesta lelustaan. Sanoin hänelle, että miehenä olen hieman kateellinen kaikesta siitä leluvalikoimasta, jota naisille on tarjolla. Viimeksi kun käytimme tätä lelua, hän herätti minut yöllä, jotta voisi hieroa itseään jalkaani vasten samalla kun Snail Gizi Pro teki tehtävänsä, ja hän hyväili minua samalla kun hankasi itseään jalkaani vasten. … Joka tapauksessa sanoin, että oikea iho on aina parempi. Hän vastasi sitten, ettei aina, ja hymyili minulle. Tämä lelu on ollut menestys, ja viikon kuluessa se päätyi hänen yöpöytänsä laatikkoon. Hän yritti olla hankkimatta sinne liikaa leluja, joten tällä hetkellä hänellä on siellä Lelo Dot, Womanizer Next ja Snail Gizi Pro 2. Hän otti Satisfyer Pro 2:n pois ja laittoi sen kaapissa olevaan kassiin. Se oli ollut hänen suosikkinsa helppokäyttöisyytensä vuoksi, mutta nämä muut ovat korvanneet sen. Olen ollut joitakin viikonloppuja poissa, ja ensimmäisenä viikonloppuna, jolloin hän tutustui siihen paremmin, hän käytti sitä puoli tusinaa kertaa. Hän vain lähetti minulle kuvan siitä ja sanoi: ”Näyttää siltä, että minun täytyy puhdistaa se taas.”
Tuotetoimittajalta
vau
MFK - 13. jan. 2026
Vau... en ole koskaan aiemmin kokeillut anaalileluja, mutta koska pidin ensimmäisestä Gizistä niin paljon, päätin hemmotella itseäni päivittämällä Pro-versioon... ja voin todella sanoa, että se tekee kaiken. En ole koskaan kokenut näin syvää orgasmia. Tämä lelu on ehdottomasti noussut lelukokoelmani ykköseksi, ja tartun siihen jatkuvasti!! Uusi etanapäädesign on myös ihana – niin pehmeä ja sileä. Se todella tehostaa kokemusta yhdessä tämän voimakkaamman klitorismoottorin kanssa.
Tuotetoimittajalta
HANKI SE
C - 18. nov. 2025
En koskaan kirjoita tuotearvosteluja, mutta tämä ansaitsee sen. En ole koskaan saanut orgasmia näin nopeasti – tämä on todella loistava ja hintansa arvoinen. Rakastan sitä!
Tuotetoimittajalta
Liian häkeltynyt puhuakseen
soGood - 18. nov. 2025
Tämä fiilis on aivan mahtava ja todella tyydyttävä!! Tämä on tehokkain lelu, joka minulla on koskaan ollut. Et tule pettymään, jos hankit tämän. Rakastan sitä!!! Se hoitaa homman joka kerta.
Tuotetoimittajalta
Anteeksi?
B - 18. nov. 2025
OMG, kirjoitan tätä heti ensimmäisen käyttökerran jälkeen. En ole koskaan saanut orgasmia tuolla tavalla. Luulen, että tästä tuli uusi luottotuotteeni. Rakastan sitä, että saan kolminkertaista stimulaatiota samanaikaisesti, eikä sitä tarvitse edes pitää kiinni – se pysyy paikoillaan.
Tuotetoimittajalta
sanaton
sandra - 18. nov. 2025
Hankin Gizin, kun se ilmestyi ensimmäisen kerran, ja kun tämä viesti tuli sähköpostiini, tiesin, että minun oli pakko hankkia se!! Se on ehdottomasti päivitys aiempaan. Jos mietit Gizin ja Gizi Pron välillä, hanki Pro. En ole koskaan saanut näin voimakasta orgasmia, ja rakastan sitä, että sen voi vain jättää paikalleen eikä sitä tarvitse työntää edestakaisin.
Tuotetoimittajalta
Et tule katumaan sitä.
mia - 18. nov. 2025
Ostin juuri yhden bestikselleni, koska se on NIIN HYVÄ.
Tuotetoimittajalta