Arvostelut (0)“Worth every inch” tai jotain sellaista on Vixensin iskulause, ja he ovat täysin oikeassa! Kyllä, heidän lelunsa ovat sieltä kalliimmasta päästä, mutta usko pois, ne ovat jokaisen euron arvoisia. Minulla on kolme heidän dildoa ja aion kirjoittaa arvostelun niistä kaikista miehen näkökulmasta. Niitä kaikkia yhdistää materiaali, joka on sisältä jämäkkä ja pinnalta miellyttävän pehmeä. Ne kuitenkin taipuvat ja saattavat liukua ulos voimakkaimpien orgasmien aikana, mikä voi olla hieman ärsyttävää. Käytän niitä koneessa.
Gambler on minun iso poikani, kun haluan jotain erityistä! Hän on ihanan paksu ja todella tuntuu, mutta pehmeä pinta tekee siitä sen, ettei se tunnu kovalta (mikä on minun mieltymykseni). Se ei ole jokapäiväinen dildo, vaikka voisikin olla, vaan sellainen erityinen herkku, jota odotan viikonloppuna. Orgasmit ovat minulle erilaisia kuin Johnnylla ja Cashilla, sillä paksuuden vuoksi aukko ei voi supistua aivan yhtä paljon, mutta toisaalta paksuus saa aikaan lämpimän tunteen, joka leviää koko kehoon. Kuten Johnnyn kohdalla, olisin toivonut, että suonet olisivat hieman korostetummat kuten Cashissa, mutta hitto vie, se toimii silti! Kuten kahden muun kanssa, orgasmit tulevat jonossa ja joskus tuntuu, että ne kaatuvat toistensa päälle.
Hän antaisi sille kymmenen viidestä!Keeping Mrs C Pleased. - 22. feb. 2026 Se on iso! Huomasin, että hänen makunsa dildoissa kasvoi koko ajan.
Hän näki tämän kalun, ja hän teki kaiken paitsi nuoleskeli huuliaan...
Tähän tarvitaan tottumusta isoihin, mutta jos pidät venytyksestä, tämä on se oikea!
Rakenteesta: valtava pää on pehmeä ja taipuisa. Varsi mukautuu siihen, mikä täyttää ja sopii parhaiten. Hän asettui nelinkontin ja avautui sille, ja minä työnsin sen sisään. Hän puristi päätä, kunnes se avautui hänen sisällään. Kerron vain, mitä tapahtui, mutta hän meni siitä aivan sekaisin.
Hän ei saa tästä kalusta tarpeekseen – neljä kertaa kuudessa päivässä jo.
Aloitin lämmittelyn King Cock -vibraattorilla/dildolla, mutta nyt hän haluaa tämän heti suuseksin jälkeen.
Ainoa miinus: sängyn voi joutua vaihtamaan squirttaamisen jälkeen.
Välillä mietin, jättääkö hän minut tämän kalun takia...
Se on kallis, mutta meidän mielestämme jokaisen sentin arvoinen!
Jos haluat, että vaimosi tai kumppanisi muuttuu täydelliseksi kalunhulluksi, osta se!
Varmista vain, että hän todella haluaa venyä äärimmilleen!
Hyvä tuote, hyvä materiaali, aidon tuntuinen, vaimo kyllä sanoi että ei tätä joka päivä oteta käyttöön.
Ehkä vähän liian isokokoinen.
Materiaali erittäin hyvä. Jos pidät siitä isosta, se on hieno, mutta jos se on hieman paksumpi, se on erittäin mukava.
Ostin tämän naiselleni. Hän oli aluksi hieman peloissaan ja epäili sen kokoa. Mutta runsaan esileikin ja liukuvoiteen avulla se "luiskahti" sisään. Sitten hän koki nautinnon, jollaista hän ei ole ennen kokenut. Hän sanoi, että hän melkein tuli heti, kun vain sai sen sisäänsä. Koosta johtuen tuntui siltä, että kaikenlaisia hermoja olisi stimuloitunut kerralla. Tähdet loistivat hänen silmissään, kun hän tuli. Dildo on valmistettu silikonista, joten se on turvallinen eikä haise. Se voidaan keittää tai laittaa astianpesukoneeseen. Dildon pää on valmistettu puhtaasta vixskin-nahasta. Eli se on pehmeä ja joustava. Tämä helpottaa dildon asettamista, eikä se myöskään tee kipeää, jos kosketat päätä. Hienoa, että tämän kokoinen dildo on tarjolla. Loppuosassa dildon vartta on kova ydin pehmeällä pinnoitteella (vixskin-nahkaa), joka tekee siitä mukavan käyttää vaikka olisitkin melko venytetty/täynnä. Ei mitään negatiivista sanottavaa tästä. En malta odottaa seuraavaa käyttökertaa! Minua ilahduttaa nähdä hänet niin täytettynä, ja että hän saa nautinnon, joka vie hänet uusiin korkeuksiin. Osta nyt!
Tämä dildo on iso, mutta ei liian iso. Se on ihmisille, jotka haluavat täyttyä täysin. Huomaa, että sen halkaisija on 7,3, eli hieman suurempi kuin tällä sivulla on ilmoitettu. Materiaali on ihanaa ja mukavan pehmeää, mutta silti kiinteää ja kovaa. Pohjassa oleva imukuppi toimii moitteettomasti. Ehdottomasti yksi parhaista kokeilemistani dildoista.
Ainoa mikä vähän laskee on hinta