Arvostelut (0)Toiminta on epäsäännöllistä.
Helppo aloittelijalle ja vibrat tuovat kivan lisän. Lelu on kuitenkin niin kapea, että ei pysy paikoillaan, vaan lipsahtaa ulos.
Pieni ja nynny minun makuuni, vaikka olen suhteellisen uusi tällaisten tuotteiden suhteen. Värähtelyt eivät mielestäni ole niin stimuloivia, pikemminkin liikkeet, joita joissakin muissa tuotteissa on.
Orgasmin suojaaminen !!!! Hänen tyttöystävänsä sanoi, että se oli parasta, mitä hän oli koskaan kokeillut, ja hän on kokeillut paljon asioita elämässään.
Hyvä, mukava ja helppo asentaa. Herkulliset värähtelyt, jotka tekevät siitä mukavan yhdessä tavallisen seksin kanssa tai yksinään. Ehkä hieman pieni, mutta silti todella mukava! Suositeltu
Ystävällinen mutta stimuloiva
Todellakin aloittelijoille Pidin itseäni aloittelijana, mutta tämä oli niin kapea, että en tuntenut yhtään mitään, vain värinää ulkopuolelta.
Lipsahtaa ulos, jos ei pidä kättä siellä koko ajan.
Mielestäni se sopii paremmin anaaliseen testaukseen aivan ensimmäisellä kerralla, ehkä saan mieheni testaamaan tätä ensimmäisen kerran?
Laadukas tuote yleensä, mutta ei sopinut minulle.
Hyvä aloittelija, mutta voi olla hieman vaikea hallita, koska se on hyvin pitkä. Vaatii vähän harjoittelua - mutta kuten sanotaan "harjoittelu tekee mestarin"
Hieman kuuma tuhma kotelo, helppokäyttöinen myös kumppanin kanssa .. ??
Ensimmäinen seksilelu paremmalle puoliskolle Se oli hyvä aloittelijoille. Aluksi ei tuntunut siltä, että koko juttu oli sisällä. Olisin valinnut jälkeenpäin yhden leveämmistä vaihtoehdoista. Mielestäni ne tekevät enemmän "hyvää" haha.. Mutta tämä on ehdottomasti hyvä aloittelijan leluksi! Ei kuulosta erityisen äänekkäältä ja värinä on miellyttävä!
Suuri lämmittelyyn, voisi olla hieman voimakkaampi tärinä, yleensä hyvä, mutta luistaa hieman liian helposti, koska se on niin kapea.
Erittäin mukava lämmittely. Erittäin hyvä tärinä. Hieman kapea, joten liukuu ulos hieman liian helposti.
Usein seksilelusuosituksissa anaalileikkiä varten ihmiset puhuvat siitä, "mitä joku kestää".
Useimmat ihmiset voivat luultavasti aloittaa isommista leluista, jos ottaa erittäin varovaisesti ja hitaasti ja ymmärtää, että se on prosessi.
Mutta koska se on helpommin sanottu kuin tehty ja omaa kehoaan oppii tuntemaan paremmin, on syytä aloittaa pienestä tässäkin (todennäköisesti olisi myös jotain vähän isompaa) ja lisätä vaiheittain. Varsinkin kun se, millainen olosi on sen päivän aikana, voi olla myös erilainen.
Tämä lelu täyttää tehtävänsä ja on yksinkertaisesti hyvä olla käsillä. Se ei voi olla vähempää olematta täysin turha. Hyvä myös kokeneemmalle voiteluun, jos ei esimerkiksi halua käyttää sormia (menee myös hieman syvemmälle), ja yksinkertaiseen lämmitykseen.
Vähemmän merkityksellinen niille, jotka käyttävät säännöllisesti kävyn kokoisia tappeja, mutta se on sanomattakin selvää.
Pää on niin kapea, että se saattaa tuntua välillä paradoksaalisesti hieman kapealta, mutta vain aluksi.
Muuten laadullisesti silikoni ei haise miltään ja on silkinpehmeä.
Vibraattori on meluisa ja voisi olla hiljaisempi, mutta värinöillä on rentouttava vaikutus. Hintaansa nähden se, mitä saat, on täysin ok.
Kun se on asetettu, se liukuu ulos, jos yrittää kävellä ympäriinsä sen kanssa, mutta sitä voi pitää kiinni pienellä puristuksella. Mutta näin sitä ei luultavasti ole tarkoitus käyttää alkuunkaan.
Lyhyesti sanottuna se on tähän hintaan erittäin hyvä aloittelijan lelu, joka on niin vaaraton kuin voi vain olla, ja siksi se on hyvä juttu olla "ensimmäisessä vaiheessa".