Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Willie City Aidonkaltainen Multispeed Dildovibraattori 24 cm var 1
  • Willie City Aidonkaltainen Multispeed Dildovibraattori 24 cm 1

Willie City Aidonkaltainen Multispeed Dildovibraattori 24 cm

23,99 €

Sis. ALV

Sinful.fi suosittelee
Philips LR06 AA Alkaliparistot 4 kpl
3,99 €
Sis. ALV
Sinful Aqua Vesipohjainen Liukuvoide 100 ml
9,99 €
Sis. ALV
Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Hyvä tietää

Valmistaudu nautinnollisiin tuntemuksiin, kun aidon peniksen kaltainen dildovibraattori stimuloi sinua multispeed-värinöillä ja luonnollisilla yksityiskohdilla, jotka hemmottelevat sisintäsi perusteellisesti.

Tämä 23 cm pitkä veijari on varustettu selväpiirteisellä terskalla ja pullottavilla suonilla. Sen pinta on herkullisen pehmeää, kimmoisaa materiaalia, joka tuntuu aivan aidolta asialta, etenkin kun sivelet sen pintaan vesipohjaista liukuvoidetta.

Aseta dildovibraattoriin 2 AA-paristoa (hankittava erikseen) ja tutustu portaattomasti säädettävien värinöiden tarjoamiin nautinnon eri tasoihin. Värinät välittyvät dildon aavistuksen paksummasta tyvestä aina terskaan asti, hyväillen joko sisintäsi tai klitoristasi. Sen aavistuksen kaartuva varsi saattaa löytää tiensä jopa kunnianarvoisan G-pisteen luokse.

Nauti siitä kuumien soololeikkien aikana tai ota se mukaan tuhmiin parileikkeihin. Puhdista lelu kostealla pyyhkeellä ja miedolla saippualla tai seksilelun puhdistussuihkeella.

TuotemerkkiWil­lie City
Tuotteen paino (g)202
Kokonaispituus (cm)23
Sisään asetettava pituus (cm)21
Halkaisija (cm)3.6
Virtalähde2 x AA (Ei mukana)
VärinänopeudetMul­tis­peed
Ensisijainen materiaaliTPR
VäriVaa­lea iho
LiukuvoidesuositusVe­si­poh­jai­nen
Pakkauksen kieliTans­ka, Englan­ti, Nor­ja, Ruot­si, Suo­mi, Sak­sa, Rans­ka, Hol­lan­ti
SKU24515
TuoteturvallisuusNäytä tuotetiedot
0.0
Perustuu 0 arvosteluun
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Arvostelujen yhteenveto
Asiak­kai­den mie­les­tä koko ja ma­te­ri­aa­li tun­tu­vat juu­ri oi­keil­ta ja tar­joa­vat tyy­dyt­tä­vän kokemuksen. Yksi asia­kas sanoo, että muo­toi­lu te­kee ko­ke­muk­ses­ta eri­tyi­sen her­kul­li­sen mo­lem­mil­le osapuolille, vaik­ka jot­kut mainitsevat, että laa­tu voi­si olla parempi.Asiakaspalaute:
Tyy­ty­väi­nen
Ma­te­ri­aa­li
So­pi­va koko
Laa­tu
i
Arvostelut (0)
En kadu
Momse - 19. jun. 2026
Tuntuu todella hyvältä
Vahvistettu ostos
Kaunis ja Dildorisk keskikokoinen
P - 13. jun. 2026
kaunis dildo, jossa on miellyttävä vibraattori
Vahvistettu ostos
Hyvä tuote.
John - 18. may. 2026
Hyvä tuote. Sai kaiken taas käyntiin.
Vahvistettu ostos
Dildo
Den er perfekt - 9. jul. 2025
Se on suuri
Vahvistettu ostos
Huippu
Ad€ - 18. jun. 2025
Hän on todella suuri, kylkiluut kuin aidolla, se on hyvin hiljainen, nopeudet ovat säädettävissä. Olen erittäin tyytyväinen. Kokeiltu mieheni kanssa.
Vahvistettu ostos
Jumalan vibraattori
Kalundborgparret - 20. mar. 2025
Todella hyvä vibraattori, erityisesti hintaan nähden 👍
Vahvistettu ostos
Kovaääninen mutta pehmeä
Hellu - 2. mar. 2025
Pehmeä taipuisa lötköpötkö. Pitää niin kovaa ääntä, ettei uskalla käyttää jos muita kotona. Dildona mukavan tuntuinen ja paksuinen 4 cm halkaisija (paketissa lukee) , vaikka tuote tiedoissa 3.6 cm. Hyvin menee liukkarilla sisään ja luistaa ainakin synnyttäneellä.
Vahvistettu ostos
Aloittelija 71-vuotiaana
ingelise - 22. dec. 2024
Hyvä aloittelijalle, kun on menettänyt sen ainoan oikean.
Vahvistettu ostos
Jumala
Hmm - 18. sep. 2023
Toimii hienosti. Pehmeä ja mukava.
Vahvistettu ostos
Hyvä on.
Nejy - 16. jul. 2023
Hieman liian kovaääninen ja häiritsevä, mutta tuntuma ja koko ovat hyvät.
Vahvistettu ostos