Arvostelut (0)Valtava nautintoMahtava juttu, joka tarjoaa paljon hauskaa sekä makuuhuoneessa että sen ulkopuolella! Tässä on runsaasti tilaisuuksia leikkisään ilotteluun missä tahansa, ja nautinto on valtava, sillä se osuu juuri oikeaan kohtaan!
Konekäännös sivustolta sinful.no
Ei sopivaKyllä oli muotoiltu aivan liian väärin - klitoriskiihotin tulee koko ajan väärään mittaan eli vähän pidemmällä oleville tai isommille vaginoille tarkoitettu
Mahtavaa!Tämä laite on tarjonnut meille paljon hauskaa. Se täyttää ehdottomasti lupauksensa!
Konekäännös sivustolta sinful.de
SupertuoteTäydellinen muotoilu tuottaa paljon iloa. Upea käyttömukavuus sekä voimakkaat ja ennen kaikkea hiljaiset värinät tarjoavat paljon iloa kotona ja matkalla.
Sovelluksen käyttö toimii erinomaisesti, mutta aluksi se voi olla hieman sekava.
Ehdottomasti suositeltava ;-)
Konekäännös sivustolta sinful.de
Kasvava värinäErittäin kätevä käyttää kaikissa tilanteissa, erinomainen stressin lievittäjä, ohjelmoitava ja ohjelmien jakaminen vapaasti yhteisön kanssa, suosittelen kaikille.
Konekäännös sivustolta sinful.be/fr
MahtavaaVaimoni rakastaa tätä ;)
Konekäännös sivustolta sinful.dk
Todella hyvä, mutta...Toimii kaikilla tavoilla (osuu oikein, tarpeeksi voimakkaat värinät, jne.) paitsi yhdellä: toivoisin, että olisi enemmän asteittaista säätöä. Kun sen kytkee päälle, se tapahtuu liian äkillisesti, ja nainen säpsähtää hieman X-D. Ei iso ongelma tavallisilla leluilla, mutta tarkoitukseni tällä oli/ja on jotain muuta.
Olen cuckold - PALJON enemmän kuin uskoisitkaan on sellaisia, mutta ehkä kaikkein vaikeinta ottaa esille suhteessa, BDSM on helpompaa! Ajatuksena on, että hänellä on se päällä, kun hän menee ulos kaupungille (ilman minua) ja flirttailee muiden miesten kanssa samalla kun voin kiihottaa häntä, tehdä hänet kiimaiseksi ja fantasioida, että se ehkä saa hänet menemään pidemmälle... että hänestä tulee niin kiimainen, että hänen on pakko saada jotain. Ehkä koko matkan...? Epäilen sen tapahtuvan, mutta voinhan haaveilla siitä ;-).
Mutta se siis alkaa hieman äkkiä, joten voin kuvitella, että hän säpsähtää vähän, kun käynnistän sen. Se voi olla vähän outoa, jos hän istuu baaritiskillä ja flirttailee jonkun kanssa, ja sitten yhtäkkiä hyppää sentin ylös tuolista. Joten toivoisin, että se alkaisi hyvin asteittain, lähes huomaamattomalla värinällä aluksi, ja sitten voin vähitellen lisätä sitä (mutta todennäköisesti sitä ei tule tarvitsemaan, sillä hän on erittäin herkkä ja varmasti tuntee sen tarpeeksi hyvin alhaisimmalla tasolla, joka varmasti on riittävän kiihottavaa).
Mutta siis erinomainen muuten. Toimii myös normaalin yhdynnän aikana... hyväksi molemmille.
Niin, toinen asia: tällaisilla leluilla on oikeastaan hieman väärä muoto! Oikea alue (jonka tämä siis osuu hyvin) on kohouma muutaman sentin päässä sisäänpäin. Kun tällainen lelu painaa tätä kohoumaa, sillä on luonnollinen taipumus kääntyä niin, että se osuu hieman sivuttain. Sekin on hyvä, mutta ehkä se olisi vielä parempi, jos se olisi käänteinen - eli keskellä olisi syvennys?
Konekäännös sivustolta sinful.no
Todella hyväOoooohhh yess - 11. dec. 2024 Rintaliivit meille molemmille
Konekäännös sivustolta sinful.no
Suuri pitkälle etäisyydellePoikaystäväni ja minä olemme joutuneet selviytymään etääntymisestä jo jonkin aikaa. Se on todella vaikeaa, varsinkin seksuaalisella tasolla, mutta tämä muna tarjoaa kokemuksen läheisyydestä ja rakkaudesta sallimalla toisen ihmisen hallita myös etäältä. Toistaiseksi emme ole kokeneet mitään viivyttelyä tai viivyttelyä, se on itse asiassa ollut pelkästään hyvä kokemus.
Konekäännös sivustolta sinful.dk
FantastinenAivan loistava tuote käytettäväksi ja valvottavaksi, kun olet liikkeellä.
Konekäännös sivustolta sinful.se