Arvostelut (0)Voi hyvänen aikaPumppu yllätti meidät molemmat ensimmäisen käyttökerran jälkeen. Saat melko paljon isomman melko heti käytön jälkeen. Yhdessä penisrenkaan kanssa nautinto nousee uudelle tasolle.
Konekäännös sivustolta sinful.se
Se ei ole hyväPumppu on epämukava käyttää, ja se työntää esinahan aivan liian kauas taaksepäin. Raha menee hukkaan
Konekäännös sivustolta sinful.dk
OK pumppuAutodidakten - 15. may. 2021 Pumpun pohjassa oleva tiiviste menee hieman liian syvälle sylinteriin, joten peniksen tyveen ei kohdistu alipainetta eikä se suurene. Rengas tiivistää hyvin, jos peniksen varren karvat on ajeltu, penis on helppo sovittaa pumppuun ja se on helppo poistaa. Manometri on huono, ei toimi - ei toimi... Itse pumppu on helppokäyttöinen ja pitää alipaineen hyvin. Etuna on, että sylinteri on jaettu senttimetreihin.
Arvosana 5Kenneth Bengtsson - 23. sep. 2020 Aivan ihana pumppu. Antaa erittäin selkeän ja vahvan paineen, josta seisokkini on selvä todiste. Minulla seisoo hyvin normaaleissa tilanteissa, mutta halusin kokeilla, voiko pumppu tehdä erektiostani isomman. Ensimmäisen käyttökerran jälkeen olin täysin myyty. Yllätyin tuloksesta. Erittäin positiivinen oli ihoa vasten oleva tiiviste. Pidin täysin tiukkana koko harjoitukseni ajan, joka kesti noin 15 minuuttia.
Varoitus on perusteltu. Pumppu luo voimakkaan alipaineen, joten ota rauhallisesti ja tarkista mukana tulevalla painemittarilla, että peniksestä tuntuu hyvältä, ja niin tulee tapahtumaan.
Todella hyvä valinta..
Erittäin tyytyväinen asiakasKenneth i Lund - 23. sep. 2020 Aivan fantastinen tuote. Erittäin tyytyväinen tulokseen. Sain upean seisokin. Suuri etu on tiiviste, joka antaa hyvän alipaineen. Muista, että se luo voimakkaan negatiivisen paineen.
Suosittele sitä kaikille, jotka haluavat kokeilla pumppua. Minulla seisoo hyvin normaaleissa tapauksissa, mutta halusin nähdä mitä se voisi tehdä penikselleni. Oli vaikuttunut kuinka suuri se voi olla.
reseptipumppuKumikahle on liian kapea - leikkaa se kahtia ja se toimii. Paineentasauspainike on erittäin epävakaa. Hyvä painemittarilla.
ArviointiGunnar Sääf - 27. jun. 2019 Fantastinen pumppu. Saa minut todella kovaksi ja tekee naiseni niin onnelliseksi.
Olen suositellut Sinfulia sekä mies- että naisystävilleni. Todella tyytyväinen!