Huomiota herättämätön paketti
Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Huomiota herättämätön paketti
  • Ilmainen toimitus yli 59 € tilauksille
  • Sinful Aqua Vesipohjainen Liukuvoide 200 ml var 1
  • Sinful Aqua Vesipohjainen Liukuvoide 200 ml 1

Sinful Aqua Vesipohjainen Liukuvoide 200 ml

17,99 €

Sis. ALV

Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Hyvä tietää

Vesipohjainen Sinful Aqua sopii täydellisesti yhteen kaikista materiaaleista valmistettujen seksilelujen kanssa. Vain pisara tätä monipuolista voidetta riittää pitkälle - sivele sitä suosikkilelusi pintaan ja nauti silkkisen sileästä menosta, joka tehostaa kaikkia tuntemuksia.

Kaikenlaiseen käyttöön sopiva liukuvoide lisää pitkäkestoista, aistillista luistoa sekä yhdynnän aikana että nauttiessasi omasta seurastasi. Se on kondomiturvallista, hellää herkälle iholle ja aktivoitavissa uudelleen vain lisäämällä pisara vettä.

Sinful Aqua ei tahraa eikä tunnu tahmaiselta. Se liukenee veteen, joten se peseytyy helposti pois iholta. Seksilelujen puhdistamiseen suosittelemme käyttämään seksilelun puhdistusainetta vedellä huuhtelun lisäksi.

Huomaamattomassa ja käyttäjäystävällisessä pullossa on hygieeninen pumppuannostelija.

TuotemerkkiSin­ful
Tuotteen paino (g)235
Tilavuus (ml)200
AinesosatAqua (water), Glyce­rin, Hydroxyet­hylcel­lu­lose, So­dium Benzoa­te, Po­tas­sium Sor­ba­te, So­dium Hydroxi­de, So­dium Ace­ta­te, Isopro­pyl Alco­hol, Cel­lu­lose, Cit­ric Acid
Liukuvoiteen pohjaVe­si­poh­jai­nen
Liukuvoiteen käyttötarkoitusIt­se­tyy­dy­tys
Liukuvoiteen ominaisuudetHa­jus­tee­ton, Ve­gaa­ni­nen
VäriKir­kas
Pakkauksen kieliTans­ka, Englan­ti, Nor­ja, Ruot­si, Suo­mi, Sak­sa, Rans­ka, Hol­lan­ti
SKU21229
TuoteturvallisuusNäytä tuotetiedot
0.0
Perustuu 0 arvosteluun
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Arvostelujen yhteenveto
Asiak­kai­den mie­les­tä se on help­po­käyt­töi­nen ja an­taa tyy­dyt­tä­vän tunteen, mut­ta jot­kut toivovat, että se oli­si hie­man laadukkaampi. Eräs asia­kas mainitsee, että liu­ku­voi­de an­taa hy­vän ja pit­kä­kes­toi­sen liukuvuuden, jo­ten sitä ei tar­vit­se käyt­tää koko ajan.Asiakaspalaute:
Tyy­ty­väi­nen
Ma­te­ri­aa­li
Help­po käyt­tää
Laa­tu
i
Arvostelut (0)
👍
👍 - 14. mar. 2026
👍
Vahvistettu ostos
Hyvä
Jag - 20. feb. 2026
Hyvä
Vahvistettu ostos
Ihana käyttää
Solo - 15. feb. 2026
On uskomattoman ihana käyttää
Vahvistettu ostos
Täydellinen
Mikael - 14. feb. 2026
Olen aina ostanut vain Føtexistä ja muista halvoista paikoista. Mutta tämä ei ole lainkaan sama asia. Rahan arvoinen ja ehdottomasti suositeltava.
Vahvistettu ostos
super glidevoide paras koskaan
Fornøjelse - 6. feb. 2026
Paras liukuvoide, todella hyvä ostos!!!
Vahvistettu ostos
...saa kaiken tuntumaan ihanalta
L - 4. feb. 2026
Herkullinen voide, joka saa kaiken tuntumaan ihanalta.
Vahvistettu ostos
Jumala!
AverageViking - 30. jan. 2026
Hyvä hintaansa nähden. Kaiken kaikkiaan erinomainen! Pumppupullollinen versio on paljon parempi kuin tuubit :)
Vahvistettu ostos
Super tuote
Amy - 23. dec. 2025
Todella hyvä
Vahvistettu ostos
Super
Den glade person - 12. nov. 2025
Se on tosi hyvä, se sujuu vain eteenpäin.
Vahvistettu ostos
Liukusvoide
orlik33 - 17. oct. 2025
Se on erinomainen.
Vahvistettu ostos